Wpis z mikrobloga

Kto tak ma jak ja, że od najmłodszych lat maniak gier komputerowych, cały dzień mogłem grać w gry a nawet i zarywać nocki. A teraz na stare lata już mnie całkowicie gry nie pociągają. Czasami z chęcią bym w jakąś grę pograł ale włączam 5minut grania i ochota mi mija. Po prostu nie chce mi się grać. Jest to dla mnie problem bo czasami mam wolne chwile aby pograć, dużo ciekawych gier (tak mi się wydaje) a jak odpale to się odechciewa. #gry #grykomputerowe
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zolwixx: nie chodzi o brak czasu ale brak ochoty. Już nie wciągają mnie gry. Odpaliłbym EU4 i jakbym zobaczył ile rzeczy muszę w niej ogarnąć to by mi się odechciało zaraz.
  • Odpowiedz
@ethics: ja poświęciłem kilka h oglądając YT żeby wiedzieć o co tam chodzi.
poza tym, fakt, powrót do wiedzmina troszkę był z przymusu niż z chęci, ale betę quake'a championship powitałem z otwartymi rękami, weekend z overwatch również.

polecam pracę twórczą, im więcej zrobicie i wypalicie talent i chęci, tym łatwiej wrócić do grania :)
  • Odpowiedz
@zolwixx Kiedyś spedzalem naprawdę dużo czasu przed konsola. Ostatnio jedyne co mnie porwalo i przyciagnelo na dłużej to Wiesiek 3. Może to kwestia tego że już jestem organy i większość tytułów nie potrafi mnie przyciągnąć na dłużej
  • Odpowiedz
@ethics: Mam identycznie. Ściągnę coś, a po 5 minutach ląduje to w koszu. Nie wiem dlaczego gry mnie nie przyciągają tak jak kiedyś. Ostatnio ściągnąłem Commandosów dwójkę. Po pierwszej misji treningowej #!$%@?łem to, bo nie chciało mi się już grać.
  • Odpowiedz