Wpis z mikrobloga

Drodzy e-czytelnicy, mam do Was takie oto pytanie.

Zamówiłem sobie z niemieckiego amazona kindla 7 i, co może nie martwi mnie ale gryzie, przyszło mi coś, co wg. mnie jest paperwhite 7 generacji (z tyłu ma "model:dp75sdi", ma podświetlenie itd.)

Mimo wszystko chciałbym być uczciwym, i zapytać amazona, co oni o tym sądzą - gdzie można do nich napisać po polsku/angielsku w tej sprawie?

btw. ciekawostka - na stronie pomocy mam zarejestrowane niby dwa kindle (7 i paperwhite), chociaż pierwszy raz w życiu mam ebooka w ręku o_O

#kindle
Pobierz noriad - Drodzy e-czytelnicy, mam do Was takie oto pytanie.

Zamówiłem sobie z niem...
źródło: comment_JbJZ6VeQSviOqOZgShKUVvchNtbz7n5x.jpg
  • 15
@noriad: No tak obserwowane tagi, a powiadomienia po 2h. Dostałeś PW3, czyli najlepszy w stosunku cena/jakość sprzęt. Nie wiem jak w niemieckim Amazonie, ale w USA po zgłoszeniu zbyt dużej ilości, też czytników, w paczce (5 zamiast 2), to nikt od nich nie chciał po nie kuriera wysyłać.
Nie zdziw się, jeżeli za dzień dwa dostaniesz jeszcze zamówionego KT7 ;]
@alhakeem: cóż, innymi słowy nie ma co zgłaszać bo i tak nie będą go ode mnie chcieli... i takiej odpowiedzi oczekiwałem ;) Cóż, jeżeli KT7 przyjdzie do mnie to już w ogóle będę baaardzo zdziwiony (ogólnie nie ogarmiam wtf z tym, że mam niby dwa czytniki "zarejestrowane" na swoje konto o_O)
@noriad: No tak u nich się dzieje, na reddicie to dużo dziwniejsze przesyłki były opisywane. Nie wiem na ile jest to ich pomyłka, a może celowo czasem coś innego wyślą licząc na tanią reklamę w internecie. W każdym razie witaj w klubie Kindla ;]