Wpis z mikrobloga

Polecicie jakieś fajne #anime? Jestem w tym dosyć zielony, oglądałem tylko Shingeki no Kyoji (spoko, momentami męczące) Tokyo Ghoul (bardzo średnie), Kuroshitsuji (ok) i one punch man (spoks)
  • 16
@meszcz: Baccano!
humorek jest
ciekawa fabuła jest
ładnie zrobione jest
dużo interesujących postaci jest
zbyt dużo wątków na początku przez co w pierwszych odcinakach można nie wiedzieć o co tutaj chodzi jest
jedna z najlepszych czołówek jest
Polecam( ͡° ͜ʖ ͡°)
@meszcz: pierwsza część trwająca 9 odcinków jest raczej średnia, od 10 odcinka anime ma znacznie wyższy poziom i ekranizuje już drugą część. Jak cię pierwsza część nudzi to spróbuj z następną bo naprawdę warto ;)
@meszcz: Nie oglądałem JoJo, ale z obserwacji jego fanów i niektórych scen z anime wyciągnąłem wniosek, że to taka druga młodość dla fanów DragonBalla, tylko bardziej komediowa. A więc jeśli nie jesteś fanem DB, jak ja, to prawdopodobnie cię to nie przyciągnie.
@meszcz: A FMA:B to takie anime, że przez praktycznie cały czas trzyma jednakowy, genialny poziom, więc miłego seansu.

P.S.
Jest jeszcze druga wersja - zwykłe Full Metal Alchemist, które też ma sporo odcinków (chyba 51), tych samych głównych bohaterów i część pobocznych, ale tylko pierwsze parę odcinków jest takie same, a większość serii to całkowicie inna historia. W sumie też jest spoko i do tego ma film kinowy podsumowujący historię. A