Wpis z mikrobloga

@PokerGround i @PokerTexas, lecicie w #!$%@?,

PartyPoker spieprzył wam rejestrację w zeszłym tygodniu, i choć wygrałem bilet do głównej satelity na PokerFever, nic się nie pojawiło na moim koncie. Mój komentarz z pytaniem na PokerTexas został oznaczony jako spam, żadnego wytłumaczenia, co mam z tym zrobić, albo kiedy będę miał ( albo nie) ten bilet.

I to już nie chodzi o to, że bilet ostatecznie mogę nie mieć, bo zainwestowałem w niego może 1-3$ ( już nie pamiętam) i jakieś 1.5 godziny czasu. Nie lubię być po prostu ignorowany w takich sytuacjach.

Gdybyście napisali, że ze względu na komplikacje operatora bilety przepadły i nic nie można z tym zrobić - zrozumiałbym.

Ale milczeniem moim zdaniem pogarszacie tylko swoją sytuację.

Sorki, ale nieco wkurzyłem się.

Aha, i nie wiem, czy mi się chce dalej komentować na waszych portalach, skoro któryś z rzędu mój komentarz został oznaczony jako spam, a ja w komentarzu zadałem tylko proste pytania.

#poker
  • 9
@le_banana: Hej, nie wiemy kto oznaczył ten komentarz jako SPAM i jak w ogóle to działa, ale będą portalem partnerskim z @PokerTexas możemy Cię zapewnić, że nic takiego z naszej strony miejsca nie miało.

Absolutnie żadne bilety nie przepadają - zbadamy sprawę, wyślij nam proszę nick z PP na PW.