Wpis z mikrobloga

Dla tych, którzy czasem oglądają #gpt - filmik troszeczkę w innej tematyce. Leniwa kompilacja #overwatch z maja.
Niby żniwiarz jest "nieprzydatny". Pfeh... xD
arkadikuss - Dla tych, którzy czasem oglądają #GPT - filmik troszeczkę w innej tematy...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Rewowler_Ocelot również się mylisz :) jak rozumiem ty jesteś z top 5%? :) już z jednym wykopkiem tak grałem (faktycznie z top 5%) to mi proponowal dołączenie do drużyny. O dziwo - reaperem :) ale graj dalej "metą", życzę sukcesow :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Rewowler_Ocelot Panie mądrala, zawsze możemy się zmierzyć :) bo takie #!$%@? "można wyjść z tego czy tamtego" na mnie nie działa, a i sam skoro jesteś doświadczony w grze, to wiesz, że solo mimo wszystko możesz orać innymi pole, ale sam gry nie uniesiesz, więc możemy rozmawiać, ale nie robmy #!$%@? z logiki :)

A twój zarzut o quickplay - jest tu tylko jeden klip, z wdowy, bo była przerwa w
  • Odpowiedz
@ShitHappens: Serio? Co my, mamy po 12 lat? xD A co ma wyniesiony w ekipie GM, do w 95% wbitego solo diamentu? xD Serio odznaką oznaczacie "skill" człowieka? xD Faktycznie społeczność (szczególnie polska) rangami i odznaczeniami leczy przeróżne kompleksy, skoro to jest jedyny argument. Jak wspomniałem, chętnie się zmierzę :)

Dopóki ktoś nie gra JAK meta, to niech nie mówi o mecie, bo nie jeden raz meta została rozjechana w
  • Odpowiedz
@arkadikuss: To powiedz to wszystkim ludziom którzy solo wychodzą na 15 kontach do 4k XD Jesteś po prostu zabawny i kto tu mówi żeby nie robić #!$%@? z logiki. Sam gram Mei na poziomie wysoki Master/Niski GM więc krzycz z tą swoja gunwo-nie metą XD Po prostu jesteś słaby.

I nie, nie spotkamy się bo jesteś w plytynie i krzyczysz jaki jesteś dobry ale sam DPSem to już gry nie
  • Odpowiedz
@arkadikuss Nie zachowuj się jak urażony, rozpieszczony bachor tylko dlatego że ktoś ci powiedział, że jesteś #!$%@?. :/ Nikt tutaj nie leczy sobie kompleksów, a na pewno nie rangą. Nie wmówisz tutaj nikomu, kto grał chociaż w diamencie, że w platynie i niżej siedzą dobrzy gracze. Jak mówił @Rewowler_Ocelot nic specjalnego nie pokazałeś. Dlaczego? Bo połowę czasu przeciwni gracze nie zwracają na Ciebie uwagi, nie wspominając już o Pharze która
  • Odpowiedz
@ShitHappens: Ty, a czy ty myślisz, że ktoś nie zwraca na mnie uwagę, bo "olewa" reapera? Czy może to w części kwestia ustawień nieco innych, niż 90% graczy używa? Słuchaj, ja wiem, że przeważnie reaper dupy nie urywa, ale jeśli ogranicza się do #!$%@? tarczy reinhartowi i nie kluczy wokół przeciwników - to się nie dziwię.

Dlaczego proponuję pojedynek? Bo wtedy łatwiej wyjaśnić i zobaczyć co się dzieje. Proste.

Czy ja się zachowuję jak urażony bachor? Możliwe. Ale za to nie zachowuję się jak #!$%@? elitista "bo ja mam gm, więc wiem wszystko". Wiesz dlaczego? Bo Z niejednym GM już grałem i niejednego zaorałem. Więc wybacz, że brecham jak mi pusty, ocby anon z internetu pisze, że jestem #!$%@?, nawet nie spotykając mnie wczesniej w grze, a z doświadczenia wiem, że większość GM bez posiadania całej ekipy składającej się z 5 innych graczy nawet OW nie odpala
  • Odpowiedz
@arkadikuss: fajne akcje jak na platynę, ale radzę Ci zmienić swojego maina, bo jak wbijesz się wyżej, to D.va będzie Ci jadła wszystkie strzały, a Hog będzie Cię pickował, zamiast stać jak ładowarka ultów. Reaper jest strasznie sytuacyjny
  • Odpowiedz
@Zywe_Guwno: Oczywiście, w takich sytuacjach zmieniam ;) A reaper i wdowa na filmie (jako jedyni bohaterowie) są tylko z powodu zamieszczonego zreszta na filmie. Jak mogę to gram reapem, ale nie gram TYLKO nim (i wdową :P)
  • Odpowiedz
@arkadikuss: reaper jest dobry na qp i z przykrością (bo najwięcej godzin na nim przegrałem) muszę przyznać, że w rankedach jest zazwyczaj bezużyteczny. Ma za dużo counterów i jego styl gry jest bardzo uzależniony od mapy. Nawet poważne zbuffowanie jego dmg nie dałoby wiele, bo dla kilku postaci dalej byłby łatwym celem.
  • Odpowiedz