Wpis z mikrobloga

Większość dziewczyn mówi że nie zwraca uwagi na wygląd tylko charakter.
Gówno prawda.

Zawsze miałem dużo koleżanek ,byłem/jestem typem "nice guy" ale nigdy nie miałem dziewczyny , jakoś nie wychodziło.
Miałem nadwagę, złą cerę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Rok temu żadna dziewczyna nie wyrażała mną choćby najmniejszego zainteresowania (w temacie #zwiazki)
Teraz po siłowni, bieganiu, katowaniu się dietami wyglądam dobrze.

I nagle większość dziewczyn moje miłe zachowanie w stosunku do nich odbiera jako podryw xD

#logikarozowychpaskow
#przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
@Jangotat:
atrakcyjni ludzie mają łatwiej w życiu - podryw grubego oblecha z tłustymi włosami jest odbierany zupełnie inaczej, niż podryw gościa, który jest zadbany i dobrze wygląda
  • Odpowiedz
@ThirdKid: Kiedyś koleżanka pisała mi, ze dla niej liczy się wnętrze. No ale jestem i tak dla niej atrakcyjny, ona ma kilka kilo za dużo i nic z tym nie robi od paru lat, a do tego trzyma swojego bolca, wiec jest jej z tym dobrze.
  • Odpowiedz
@Jangotat: każdy patrzy na wygląd.
Oczywiście nie zawsze chodzi o wygląd jak u modela/modelki, ale każdy ma jakiś "typ", który go wizualnie pociąga.

Zawsze miałem dużo koleżanek ,byłem/jestem typem "nice guy" ale nigdy nie miałem dziewczyny , jakoś nie wychodziło.


Tez z tym cudnym charakterem bym nie przesadzala. To, że ktoś jest miły, jeszcze o niczym nie świadczy i wcake nie oznacza, że kobiety będą mu do stop padać. Zwłaszcza,że wielu
  • Odpowiedz
@Jangotat: Zauważ, że inaczej odbiera się człowieka, który wygląda atrakcyjnie. Inaczej spojrzysz na zaniedbaną i grubą dziewczynę zachowującą się flirciarsko niż na szczupłą i piękną. Ta pierwsza będzie Ci obojętna albo wręcz uznasz, że jest nachalna. Drugą prawdopodobnie uznasz za uroczą. Tak samo kobiety, które kiedyś postrzegały Cię jako zaniedbanego i opasłego, teraz mogą widzieć w Tobie fajnego i aktywnego faceta.
  • Odpowiedz
@Jangotat: Jeśli ktoś twierdzi, że wygląd nie ma znaczenia i liczy się tylko wnętrze, to jest bezczelnym kłamcą albo idiotą, który wierzy w bajki.

Człowiek lubi to, co ładne. To jest naturalne. Gdyby było inaczej, to ludzie by chodzili w workach po kartoflach zamiast w ciuchach od Armaniego czy innego Top Secret ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz