Wpis z mikrobloga

moj kumpel byl na #aerosmith w #krakow xD
podobno grali fajnie, ale publiczność to jakaś porażka, mówił że aż się zaczął w------ć w pewnym momencie bo dosłownie zero życia, wszyscy stali z telefonami i nagrywali xD zero pogo, czasami ktoś zaklaskał parę razy i na tym się skończyła zabawa
myślałem że może trochę koloryzuje albo był po prostu w złym miejscu i tak trafił, ale patrze sobie na nagrania na youtube (oczywiście wrzucone zaraz po koncercie xD albo jeszcze z niego zeby sie pochwalic na fejsiku) no i faktycznie, stypa dosłownie
po co ci ludzie wydają tyle kasy na bilet? stanąć z telefonem można sobie przed telewizorem i będzie to samo xD a nawet wygodniej
k---a, na koncertach rockowych zawsze był i ma być r--------l, pogo i energia
rozumiem nagrać sobie jedną ulubioną piosenkę, no ale k---a stać cały koncert i oglądać go na ekranie swojego telefonu? xD
dobrze że kumpel znalazł gdzieś tam ze 2 osoby które jeszcze jakoś potrafiły się bawić więc skakali i tańcowali we trójkę

aha byłbym zapomniał xD jak podnosili ręce żeby klaskać czy tam coś to jakaś laska ich o---------a BO JEJ ZASŁANIAJĄ TELEFON I NIE MOŻE NAGRYWAĆ XD

tragedia, w sumie żałowałem że nie kupiłem biletu ale teraz to już chyba mniej
#gorzkiezale #muzyka #koncert
lazer - moj kumpel byl na #aerosmith w #krakow xD
podobno grali fajnie, ale publiczn...

źródło: comment_9WyCbP9Qn5hUo436SEU2p6hfoVcxlgVb.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lazer: znajomi mieli ten sam problem, jakieś laski do nich: "Siadajcie, bo my nic nie widzimy". Na koncercie Aerosmith siedzą jakby byli w Operze ...
  • Odpowiedz
@lazer: To jest raczysko dzisiejszych czasów. W złą stronę to wszystko podryfowało i niestety nie można tego zawęzić tylko do koncertów. Po prostu gros ludzi zaczęło traktować się jak jakiś produkt, który trzeba ciągle promować, wrzucać swoje jedzenie, hobby, zabawę i co się tylko da na facebook, instagram, endomondo, etc.

Przy okazji zobacz, co Klinghoffer zrobił kiedyś na koncercie RHCP zamiast zagrać solo w Californication ;)
h.....a - @lazer: To jest raczysko dzisiejszych czasów. W złą stronę to wszystko podr...
  • Odpowiedz
wszyscy stali z telefonami i nagrywali xD


@lazer: bo teraz to na koncert się idzie żeby znajomym dupska popękały z zazdrości jak zobaczą relację na Instagramie i Snapczacie.

A używanie telefonów komórkowych na koncertach powinno być zakazane i kropka.
  • Odpowiedz
@lazer ja byłam tydzień temu na koncercie i to samo, porażka, nawet artysta mówił że jaka się bawić a nie w telefonie siedzieć, ja rozumiem pstryknac fotkę na pamiątkę ale niektórzy cały czas zdjęcia, relacje na snapa etc..
  • Odpowiedz
@lazer:

po co ci ludzie wydają tyle kasy na bilet?

zeby sie pochwalic na fejsiku


Ot i cała tajemnica. Czyli n----------e mózgowe. Smartfony chorobą
  • Odpowiedz
@lazer: koncert był ekstra, ja się wytańczyłam i wyskakałam jak głupia.
sama strzeliłam parę pamiątkowych zdjęć i nagrałam po 15-20 sekund z paru ulubionych piosenek ale faktycznie - większość publiczności stała z telefonami i nawet nie tańczyła. koleś za mną szturchał mnie w łeb łokciem bo mi telefon nad głową trzymał i się wkurzał, że skaczę i tańczę.
kuwa, śpiewali Dude i publiczność stała () w
  • Odpowiedz
@lazer: Potwierdzam. Wszedłem teraz na jutuba, zaatakowało mnie od razu kilka filmików z koncertu i sobie przypomniałem tę drętwą publikę.
Rozpiszę się, więc i tak pewnie nikt tego nie przeczyta, ale muszę się wyżalić.
Już na samym początku, jeszcze zanim koncert się rozpoczął zastanawiałem się co ja tam k---a robię.
Ja sam, wokół mnie same pary. Myślę sobie - zajebiście, będzie stypa. Nie pomyliłem się.
Strzelanie selfie z prędkością 473283728 na minutę.Jak weszli na scenę, od razu morze p----------h telefonów w górze i cały czas jakaś głupia pinda komentowała "AAAAA KUUUUURWA!!!! ALE SE WRZUCE NA FEJSBUKA, BEDOM MI ZAZDROŚCIĆ!!!", a jej chłopak tylko przytakiwał. Co ciekawe typ nie słuchał nawet takiej muzyki, o czym mówił innemu typowi przed koncertem.
Wydaj prawie 400 zeta na koncert, żeby stać obok swojej z------j pindy jak kołek.
  • Odpowiedz
@jakispsychol: przeczytałem!
współczuje, trochę to p----------e i ciężko mi sobie to nawet wyobrazić xD nigdy nie byłem na aż takim drętwym koncercie, mam nadzieje że nie bede
  • Odpowiedz