Wpis z mikrobloga

ja zszedłem do 3.5 na 1.4TDI ale lepiej ,mieć 4.0 i klime ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@qdynek: @Wu70: albo 10.0l benzyny na 100km, klimę, wietrzenie tyłka, szerokie laczki, jakieś 200+KM pod nogą i święty spokój od DPFa i ciągłego liczenia spalania do dziesiątej części litra xD


No i jeszcze tak BTW, Golf VII 2.0 TDI pokazywał mi na komputerze 6-6.5 (w zasadzie tylko
  • Odpowiedz
@zygus2: @m4rk: 1.6 105km ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@drag_op: raz policzyłem i nie odbiega od pomiarów, można korygować w komputerze jeśli odbiega.
@qdynek: @bidzej: panowie, to wynik z klimatyzacją. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bidzej: dpf sobie działa, nie mam z tym problemu. O części litra od czasu do czasu walczę sobie dla
  • Odpowiedz
@Wu70: @asasello: panowie, ale mówię wam - zatankujcie 3 razy pod korek i wyjeździjcie prawie do zera, policzcie co i jak i dopiero wtedy przychodźcie tu z wynikami spalania, bo te komputerki kłamią jak z nut.
  • Odpowiedz
@bidzej: nie jeżdżę nim od wczoraj i już mierzyłem tradycyjną metodą, to 1.6TDI w lekkiej budzie, musi potrafić mało spalić. W normalnej jeździe mam sporo wyższe spalanie, tutaj się po prostu postarałem. Teraz mam zrobione 600km i ponad połowa paliwa jeszcze.
@asasello: nie wiem jak nisko potrafi zejść TSI ale wydaje się, że jak na benzynę to świetny wynik ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko
  • Odpowiedz
nie jeżdżę nim od wczoraj i już mierzyłem tradycyjną metodą


@Wu70: no to powiedz mi, ze uzyskales identyczna wartosc jak pokazuje komputer pokladowy... ʕʔ
  • Odpowiedz
@bidzej: rzadko jeżdżę tak oszczędnie, więc średnia była wyższa i ta się zgadzała. Gdyby były różnice to bym skorygował w komputerze bo tylko po to mierzyłem tradycyjnie.
Na obecnym zbiorniku zrobiłem dwie oszczędne trasy, jedna w zdjęciu wyżej, druga troszkę gorzej wyszła a reszta normalnie. 600km i jeszcze mnóstwo zasięgu, ale zasięg to też wskazanie komputera i pewnie nie wierzysz. Wskaźnik poziomu paliwa pokazuje jeszcze jedną kreskę ponad połowę (pewnie
  • Odpowiedz
@Wu70: moglbys powiedziec jaka konfiguracja czy tam silnik jaki masz i ile za niego zapłaciłes? kupowales pewnie uzywany? duzo zaplaciles za sprawdzenie auta w serwisie nim je kupiles? a w ogole to ile na wszystko wydałeś?
  • Odpowiedz
@Opinia: aktualne ceny lepiej patrz na allegro, ew. mobile.de jeśli z niemiec. Całkiem fajną wersję Style+kilka dodatków mam, a silnik jak to TDI - 1.6 105km - jedyna zaleta pali tyle co nic, właśnie przejechałem ponad 1000km na jednym tankowaniu, a da się jeszcze więcej gdyby całość jechać "eko"
  • Odpowiedz
@Wu70: tez będę wyjezdzal na długie trasy na ponad 1k km i wlasnie mysle o tdi hehe

z którego roku jest ten twój? jak go kupowales to ile miał km? wziales w ogole uzywke czy nowego?
  • Odpowiedz
@Opinia: mój z końcówki 2013, jeździ od 2014. Jak brałem coś koło 90-100k miał. Co do sprawdzenia w serwisie to nie sprawdzałem, obejrzałem i kupiłem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Też na Leona patrzysz czy ogólnie, byle TDI? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz