Wpis z mikrobloga

  • 3
@extension

@wetnosekoala

Bylem tam na koniec majówki z dziewczyną. Ogólnie kupujesz bilet wstępu i korzystasz ze wszystkich atrakcji bez limitu, wystarczy że odstoisz swoje w kolejce. Jak byłem to nie było wcale źle, a na rollercoaster dalo się nawet iść "raz po raz". Wszystkie atrakcje działają na zasadzie "stoisz w kolejce, korzystasz, wychodzisz po drugiej stronie, musisz zazwyczaj dookoła przejść aby znów trafić do kolejki. Podejrzawam, że im cieplej i
  • Odpowiedz
@extension: Warto, tylko jedź w srodku tygodnia, bo mniej ludzi. W weekend masakra. Upatruj na grouponie znizek, czasami sa. We wrzesniu byłem z rozowym i dzieki grouponowi mieliśmy dwa bilety w cenie jednego. A strefa ekstremalna czad. W tym roku też się wybieramy na nowe atrakcje.
  • Odpowiedz
@extension: czym pochwalić? To taki sam park jak i tutaj chciałeś wiedzieć czy się opłaca to Ci #!$%@? pisze cebulo, ze się opłaca, ze przeżycia zajebiste #!$%@? zielonko nauczyć się czytać ze zrozumieniem
  • Odpowiedz
@extension: byłem. Chcesz uniknąć gigantycznych kolejek, idz w poniedziałek byle nie w wakacje. Sam byłem w pon. i w mnie było dużo ludzi, później się dowiedziałem że kolejki to są w weekendy, czeka się 2-4h po bilet... My czekaliśmy 30 minut, byliśmy 30 minut przed otwarciem kas. Szafki /szatnia płatna jednorazowo 2zl i ograniczona ilość. Atrakcje OK chociaż nie bywam w takich miejscach często. Te baseny to śmiech, są tylko
  • Odpowiedz
@extension: byłem w zeszłym roku, zajebiście się bawiliśmy ze znajomymi. Dziewczyny napierdzialały po wszystkich karuzelach dla dzieciaków, strzelanie w siebie balonami, pływanie w takich bekowych łódeczkach z działkami wodnymi, tam najlepsza zabawa płakaliśmy ze śmiechu. Oczywiście poszła też pełna #!$%@? czyli wszystkie rollercoastery i inne ekstremalne, super było pojedziemy bankowo jeszcze raz.
  • Odpowiedz