Wpis z mikrobloga

spojrzenia obu "zwierząt" nie przedstawiają tego samego. Na dole lis i kobieta patrzą całkowicie gdzie indziej i to daje do myślenia. W malowidle lisek staje się dzieckiem/ofiarą a kobieta karykaturalną oprawczynią.
Fajnie namalowane ale nie oddaje tego co zdjęcie.
  • Odpowiedz
@iniacz: Coś mi w tej twarzy nie pasuje. Prawe oko jakby "uciekało". Dziwnie też wygląda ten kciuk, tj. załamanie skóry na zdjęciu tutaj wygląda mocno nienaturalnie.
Tyle, że ja się nie znam. Lisek bardzo fajnie wyszedł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@iniacz: właściwie to niewiele mam do dodania, jest bardzo fajnie. Możesz popracować nad walorem w ciemnych miejscach, bo niekiedy nie jest dość ciemny. Ustaw sobie nową, całą czarną warstwę w trybie saturacji to zobaczysz. Potraktuj też większym detalem ważne miejsca na obrazku, oczy, twarze. Możesz też spróbować podziałać miękkim pędzlem gdzieniegdzie, żeby wszystko nie było takie twarde.
trisek - @iniacz: właściwie to niewiele mam do dodania, jest bardzo fajnie. Możesz po...

źródło: comment_60miXOhTmIDHrSaaGcfiCoSbrsF3XcKB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@Sinti: życie, czas, hajs. Muszę nadgonić graficzne zlecenia które mam na głowie. Nie jestem w stanie póki co usiąść na spokojnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) mam jeden taki obrazek zaczęty i leży od 2 tyg.
  • Odpowiedz