Wpis z mikrobloga

Obejrzałem dziś pierwszy raz Króla Lwa i niby całkiem spoko...ale za dużo śpiewania i takie 7-/10. Jednak Pixar robi o wiele lepsze bajki, takie Inside Out, Up czy Toy Story jest tysiąc razy lepsze, zachwyty nad Królem Lwem były przesadzone.
#thelionking #lionking #krollew #bajki #film #disney #pixar
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RoHunter:
co masz do powiedzenia o Inside Out? Wewnętrzna walka nastolatki po przeprowadzce. Kryzys dzieciństwa. Dorastanie. Koniec.
Czy jest to spłycenie? Jasne. Ale jednak Król Lew był bardziej już baśnią. Był śpiew, strach, śmiech, łzy (kto nie płakał za Mufasą?). A najpiękniejszą baśnią z nowych jest Kubo - emocjonalny majstersztyk.
Po prostu nie zgodzę się z negowaniem wielkości Króla i porównywaniu do każdej z nowych bajek. Nowe zostały zmienione przez
  • Odpowiedz
@gwynebleid:

co masz do powiedzenia o Inside Out?

Nie przepadam za tym filmem. Jednak wartości czysto edukacyjne dla młodych widzów mogą być porównywalne, o ile nie z korzyścią dla IO.
No i widzę, że jeśli chodzi o ocenę Kubo and the Two Strings też się nie zgadzamy x)
  • Odpowiedz
@ThePawel: Wreszcie znalazłem bratnią duszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
U mnie też większość zachwala Króla Lwa i Disneya,a ja kiedyś jak i dziś jestem za Pixarem i Dreamworks.
  • Odpowiedz