Wpis z mikrobloga

Jestem jednak uzależniony od wykopu. Rano kawa, później wykop: gorące - może jest coś zajebistego, później główna - zobaczę co tam w świecie, a później... Mirko! Ustawiam przedział 6 godzin. To nic, że w ostatnich 6 godzinach byłem tu już z 3 razy. Zaraz idę do #pracbaza . Jak włączeę tam komputer, to procedury takie same X DDD.
Ja #!$%@?, co się ze mną stało.
Mireczki, tez tak macie?
Dobrego dnia :)
#wykop
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dyrektor-Kawa 6 godzin? Ja to powtarzam z 20 razy w ciągu 6 minut... Główna, Mirko gorące główna, Mirko, gorące , główna, wykopalisko, Mirko,gorące, Mirko, gorące 6 12 24.
Albo przeglądam Mirko na komputerze wyłącze wykop,wlaczam na telefonie
  • Odpowiedz
@Dyrektor-Kawa: To samo. Wkurzam się jak spotkam kogoś w autobusie i nie moge przejrzeć gorących w czasie drogie do pracy, czuję się wtedy jakaś niespełniona, jakaś taka niedoinformowana , no najgorzej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dyrektor-Kawa: lol, po robocie czytam 24h goracych wszystkie 3 strony, glowna to samo, praktycnzie wszystko co ma okolo 100 komentarzy i mnie lekko zainteresiuje. potem poznym wieczorem to samo, tylko juz nie czytam, bo nie mam sily i zasypiam, wiec napierdzielam otwieranie okienek i zostawiam na jutro majac z jakies 50 okien w przegladarce. xD teraz wlasnie koncze, po wroceniu z roboty o 17, czytanie tych okienek ze wczoraj i
  • Odpowiedz