Wpis z mikrobloga

Chce kupić zegarek Emporio Armani AR5857 jednak boje się, że mi wcisną podróbkę. Chciałem go zamówić z tiktak-24.pl jednak nie ma zbyt wielu opinii na necie o tym sklepie. Może coś polecicie bo jeżeli chodzi o zegarki to nie ogarniam tematu. Łatwo podrobić ten cały certyfikat, który oferują do zegarków ? #armani #zegarki #modameska #styl #zajebistetagi
  • 17
@share: Oczywiście że łatwo - zegarki firm modowych, połowa to podróbki. Była kiedyś afera że sklep nawet zamawiał bo taniej. Gwarantuje ci że ten model kupisz do 50$ z certyfikatem i oryginalnym mechanizmem. Zegarmistrz nie będzie w stanie nawet ich odróżnić. Prawdopodobnie mogą pochodzić o oficjalnych fabryk. Zegarki modowe to najtańsze kwarce z kosmiczną prowizją.
@xewep10 zależy, nie jestem jakimś kolekcjonerem jak już wspomniałem, zegarek ma mi się podobać a ten akurat mi się spodobał, 500-1000 mogę dać, wszystko zależy za co oczywiście
@share ale tu nawet nie chodzi o kolekcjonowanie itp. Zadałeś temat, więc ludzie chcą pomóc. Więc w dobrej wierze proszę, poszukaj informacji o różnicach dotyczących zegarków produkowanych przez marki modowe, a faktycznymi markami zegarkowymi.
nie jestem jakimś kolekcjonerem jak już wspomniałem, zegarek ma mi się podobać a ten akurat mi się spodobał,


@share: No tak, ale szkoda wtopić pieniądze na rzecz której autentyczności nikt nie jest w stanie potwierdzić
@share: Niestety przykra prawda jest tak że zaszło już to tak daleko że niestety nawet w "oficjalnych" sklepach potrafią mieć podróbki. Niestety to najtańsze kwarce - sklepy same wolą kupić z "dziwnej hurtowni" aby zwiększyć marżę do kosmicznego poziomu. Sam badałem ten temat z kimś doświadczonym w temacie - powiedział że 1:1 niestety już nie można odróżnić. Od samego zegarka przez szczegóły na pudełku aż po folię, certyfikat i instrukcję ;)