Wpis z mikrobloga

Swoją drogą jedna rzecz mi się nie zgadza w wyjaśnieniach Daniela. Na streamie wyjaśniającym pokazywał, że niby tę siatkę z piwami ebe ebe trzymał w dwóch rękach. Na filmie z dymów zaś widać, że lata z nią w jednej ręce. Sądzę, że po prostu wyszedł i mu tą reklamówką z piwami #!$%@?ł. XD W ogóle zastanawia mnie jeszcze po co on później lata z tą pustą butelką w łapię. Czyżby butelka fiu fiu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#danielmagical
  • 10
  • Odpowiedz
@Krauzzer: Ja to zrozumiałem tak, że w momencie jak młodzi na niego napierali, to on to trzymał wtedy w obu rękach i w pewnym momencie tym #!$%@?ł poprostu.
  • Odpowiedz
Sądzę, że po prostu wyszedł i mu tą reklamówką z piwami #!$%@?ł.

To jest najbardziej prawdopodobne. Gdyby rzucił ją trzymając w dwóch rękach wyglądałoby to jak pchnięcie, więc skąd rozcięcie łuku brwiowego? Moim zdaniem tak lecąca siatka zupełnie inaczej uderzyłaby Nowaka, wtedy mógłby mieć złamany nos na przykład.
  • Odpowiedz
@Krauzzer: A nie przyszło Ci do głowy, że w domu miał ją w jednej ręce, a wychodząc do sąsiada i próbując się bronic, wziął ją w dwie ręce? Nie widac tego co się działo na dworze, więc co Ci sie może nie zgadzać?
  • Odpowiedz
@bialaowca: A w jakim celu by miał to robić skoro trzymał je w jednej? Nie wyglądało na to, że bardzo mu ciążyła w tej jednej ręce. Poza tym łatwiej się bronić jedną wolną ręką niż dwiema zajętymi.
  • Odpowiedz
@totylkonachwile: Teoria z dupy. Przecież czteropak ma kanty i mógł kantem puszki uderzyć o łuk brwiowy sąsiada, który odwracał odruchowo głowę od lecącej siatki, a wprawione w ruch 4 piwa nawet po pchnięciu mają dostateczną siłę by rozciąć zwłaszcza powiekę czy łuk brwiowy, gdzie skóra jest bardzo cienka i narażona na obtarcia, siniaki, rozcięcia.
  • Odpowiedz