Wpis z mikrobloga

Mireczki jakie polecacie rakiety tenisowe, poziom umiejętności oceniam na 2,5-3.0 w rankingu.
Wcześniej grałem tanim wilsonem federer 100, który był masakryczny potem przesiadłem się na heada prestige s, która mnie przerasta, doradźcie coś bo nie wiem jaką wybrać.
#sport #tenis #tenisziemny
  • 5
  • Odpowiedz
@Newliner: prestige trudne ramy, całkiem przyjemne są extremy mp od heada tylko główka może troszke cie zdziwić, klasycznie babolat aeropro drive albo pure drive. ogólnie jakieś grafitowe rakiety waga 280-300 i główka 100
  • Odpowiedz
@Newliner: warto, pewnie, że warto, ale na twoim miejscu kupowałbym używane rakiety na allegro np., nigdy nie wiesz która ci przypasuje a trochę kicha wydawać 500zł na rakietę która ci nie przypasuje. kupisz uzywke na allegro za 200zl, zle ci sie bedzie nia gralo to ja sprzedasz znowu za 200 albo 180 i kupisz nastepna, ja tak ograłem dobre kilkanaście modeli rakiet i te które mam teraz to kupiłem 4
  • Odpowiedz
@Newliner: Ogólnie jak nie wiesz czego dokładne chcesz to ciężko wybrać. Ale jak już coś upatrzysz to na Tennis Warehouse są szczegółowe opisy i recenzje rakiet. Jakiś czas temu kupiłem tego heada z 18/20 w promocji i bardzo dobrze mi się gra. Często można znaleźć youtek czy graphene w dobrej cenie.
  • Odpowiedz
Mireczki jakie polecacie rakiety tenisowe, poziom umiejętności oceniam na 2,5-3.0 w rankingu


@Newliner: Przecież to jest kwestia indywidualna :)
Weź dwie rózne taniochy i sprawdz którą ci sie będzie lepiej grało.
  • Odpowiedz