Wpis z mikrobloga

w@khaotic: Ja jestem już na wypowiedzeniu, mina mojego przełożonego jak mu powiedziałem, że będę dostawać o 70% więcej i nie będę jeździć w delegacje, to go trochę zamurowało...
  • Odpowiedz
@soadfan: Mojego generalnie to, ze chce odejść. Jestem w gownopracy, gdzie zawodowo rozwijam sie tylko po godzinach (a pracuje niby w branży), słabe zarobki z których niby mam sie cieszyć, beznadziejna atmosfera (wszyscy chcą mi układać życie i mówią co mam robić, do tego głupie teksty i odzywki). Także elo.
  • Odpowiedz
@khaotic: u mnie tego nie ma, mam robotę którą lubię a jednak wszyscy jesteśmy sprzedajnymi dziwkami i robimy to dla pieniędzy.


@soadfan: człowiek do pracy chodzi dla pieniędzy, nie ma co się #!$%@?ć tylko iść tam gdzie dają jej więcej.
  • Odpowiedz
@thcluboy Czekają bo jeśli dzisiaj nie przyniesiesz to koniec okresu wypowiedzenia będziesz miał z końcem lipca a nie czerwca. Pozdro Mirku ja wczoraj zawiozłem i też przeciągają ale krychi1213 w #!$%@? sie nie zrobi ( )
  • Odpowiedz
@Elrondka88: Zła atmosfera, niskie zarobki a odpowiedzialność najlepiej za wszystko, brak możliwości rozwoju (ja jestem bardzo ambitny), no i chce opuścić miescine, w której się znajduje i wyjechać do większego miasta.
@brrrum: Musi być dobrze!
  • Odpowiedz
@khaotic miało być do ciebie

@thcluboy Czekają bo jeśli dzisiaj nie przyniesiesz to koniec okresu wypowiedzenia będziesz miał z końcem lipca a nie czerwca. Pozdro Mirku ja wczoraj zawiozłem i też przeciągają ale krychi1213 w #!$%@? sie nie zrobi ( )
  • Odpowiedz