Wpis z mikrobloga

Hahahahahahah Gruby nie streamuje bo przetarł sobie nadgarstek, ciekawe jakby musiał #!$%@?ć dzień w dzień na budowie.
Tachać wory z cementem, wynosić gruz, nosić regipsy itd...sorry ale dla mnie to jest zachowanie typowej #!$%@?** a nie dorosłego faceta.

Typ zalany #!$%@? tłuszczem, blady jakby spędził całe życie w szafie, zero jakiegoś wysiłku fizycznego do tego niezdara która nie potrafi zrobić jajecznicy czy fikołka. On chyba nie zdaje sobie sprawy jak mu te streamy ratuja życie.

#danielmagical
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakby musiał #!$%@?ć dzień w dzień na budowie.

Tachać wory z cementem, wynosić gruz, nosić regipsy

oho, prawdziwy samiec alfa xD noszenie gruzu takie męskie, sami "najlepsi" mężczyźni się tym zajmują xDDDDD


@itsokaytobegay:
  • Odpowiedz
@Knax: A czy ja napisałem że "najlepsi" ? Chodzi o to że on fizycznie nie dałby rady pracować na budowie, gdzie #!$%@? następnego dnia musiałby wstać i nie ważne czy go coś boli czy nie musi #!$%@?ć. Tutaj jakies zadrapanie i on musi odpoczywać, no prosze....
  • Odpowiedz
@itsokaytobegay: dużo ludzi by nie dało rady dlatego nie każdy się za to bierze...Traktowanie tego jako jakikolwiek wyznacznik męskości to głupot. I żeby było jasne to czepiam się tylko tego konkretnego stwierdzenia bo też cisnę beke z tych "ran".
  • Odpowiedz
@itsokaytobegay: 99.9% najbogatszych i najbardziej znanych (i pożądanych przez płeć piękną) facetów na świecie nie dałoby sobie z tym rady (biznesmenów, dyrektorów, właścicieli spółek,aktorów itd.) I świadczy to o tym, że są #!$%@?? xD
  • Odpowiedz
@Desann: Po pierwsze co ty porównujesz Magicala do miliarderów ? To był tylko po prostu przykład bo jak wcześniej ktoś już wspomniał on nawet w Macku nie dałby rady, koleś jest w fatalnej formie a do tego przewrażliwiony, lekkie zadrapanie i o moj boze...

Po drugie uważasz że 99,9% bogaczy nie dałoby rady nosić jakies głupie worki z cementem ? Musze cie rozczarować ale gwarantuje że wiekszosć tych osob prowadzi
  • Odpowiedz