Wpis z mikrobloga

Co się tak seby uczepiliście, że niby wszystko jego wina? xD
Za puszczanie petard, nawet poza sezonem, szczególnie jednej małej gównianej petardy, a nie tam żaden achtung, jeszcze nikt nie trafił do aresztu na 48 godzin, poza tym nie on wyleciał najpierw prowokować dalej nowaka, a potem z mordą i na bitkę do niego, tylko duo łukasz&daniel sami polecieli się wyzywać i popychać a seba siedział cicho (tak wiem hehe #!$%@? i tak dalej, ale nie oszukujmy się, większość z was też by siedziała, a że seba nigdy się nie pchał do takich akcji to też wiadomo).
Także o co chodzi, bo wszyscy tu wypisują tak jakby seba najpierw #!$%@?ł petardami bez liku, potem zwyzywał sąsiada i go prowokował do bitki, a potem zadzwonił na policje i powiedział, że to wszystko daniel a on się nie miesza xD

A poza tym mam nadzieję, że te wasze wpisy o cweleniu, kumplach z celi i innych to tylko tak se jaja robicie, bo nie chce mi się wierzyć, że taka elita internetu nie potrafi rozróżnić aresztu na 48h na osiedlowej komendzie, gdzie daniel przez 48h patrzy w ścianę i dzieli miniaturową cene z jakimś starym menelem którego policja zgarnęła za awantury, od prawdziwej więziennej celi wyglądającej z tego co piszecie na żywcem wyciągniętem z lat 90 (bo cwelenie, gici, grypsera i inne więzienne dymy w polsce są praktycznie na wymarciu i bardzo rzadko występują nie licząc ośrodków dla młodocianych w sensie poniżej 18 lat, gdzie dalej panuje twarda patola jak w więzieniach w rosji czy w usa)
#danielmagical
  • 2
@whackey: no z więzieniem to pewnie, że beka. Śmiesznie przynajmniej jest.

A co do seby to mam mega beke z tych prawilniaków tu na wykopie którzy najchętniej by nowakowi nakopali do dupy. Seba #!$%@?ł, ale wszystko ucichło. Wiedział ze nie ma sensu sie #!$%@? z sąsiadem bo i tak ród zwierzyńskich ma na pieńku z całym osiedlem za wieloletnią patologię więc odpuścił i pozwolił żeby to śmiercią naturalną umarło.
Łuki i