Wpis z mikrobloga

@umiem_magie
@Rosanemable a to jestem jakimś superczuowiekiem. Ja wytrzymałem 120h maks. Po jakiś 60-70 zaczynały się przewidzenia ale nie halunki. Po 80 doszły słuchowe. Po 100 nie wiedziałem gdzie jestem i jak składać w miarę sensowne zdania. A po 120 chodził mi prąd po czaszce i zasypiałem na stojąco mieszając kawę jak i przy wszystkim.
@dzikiwonsz: No pierwszy raz waliłem właśnie i tak Tamtum, nawet spoko gadałem z kolegą i dla niego to było okropne a dla mnie nawet fajne, ale #!$%@? zero zmęczenia a 10 h na rowerze jeździłem.
@Darkejas Nie polecam mocno chyba że lepsza ekstrakcja niż woda i wacik/chusteczka. Tamtum jest jednym z podejrzanych które rozwaliły mi jelita lub wątrobę. Drugi to alko lub tramal. Ale tego ostatniego było raczej za mało. Sól z tamtum sieje #!$%@? jak wizygoci w już nie imperium ale nadal Romanum.
@dzikiwonsz: No wiesz nie wiem jak ty ale ja na fazie podziękowałem nawet za piwko a jak mieszałeś to może właśnie to ci #!$%@?ło wątrobę a ja myślałem ze to Benzo to jest to słone czyli trzeba znaleźć lepsze źródło( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Darkejas Nie mieszałem. Dragi mieszam tylko z innymi. Poza tym benzo chyba miało sporo krzyżówek i nie było sensu z niczym brać.

A to słone to właśnie między innymi to. Tylko za słabo wyekstrachowane.

Nie wiem co z RC wymyślili teraz ale może jeszcze coś z dox jest do dostania a jak nie to nbome o wiele lepsze. Bo Mahomet chyba odpadł razem z lipcem pamiętnego roku.