Wpis z mikrobloga

Siema, piwni smakosze. Prawilnie przypominam że już w ten piątek 02.06 do soboty 03.06 w pięknym mieście Gdańsku gdzie korona w herbie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) odbędzie się kolejna Hevelka czyli festiwal piwny. Jako że sam się wybieram zapraszam resztę Polski do uczestnictwa. Jeden powie ze po co płacić wejściówkę żeby się piwa napić,inny powie że za drogo,kolejny ze to impreza dla hipsterow.....ja mówię że jeśli chcesz spróbować czegoś innego niż tylko to co masz w monopolu za rogiem to wpadaj,piwa wystarczy dla wszystkich. Miejsce - Gdańsk CSG 02.06-03.06 #piwo #piwowarstwo #hevelka #gdansk #pijzwykopem #festiwaldobregopiwa
  • 22
  • Odpowiedz
  • 0
@bordo_zielony nie otwieralem jeszcze, bo jeszcze jestem w trasie, a szkła tutaj nie mam, dodatkowo szkoda by mi było wypić to samemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale dostałem w barze próbkę ~100ml za free, xyauyu fume, o matko bosko... Jaka to jest poezja to jest szok normalnie, zero nagazowania, zero piany, aromatów tyle, że ciężko opisać, smak P O T Ę Ż N Y
  • Odpowiedz
@Given: ciekawe, ale jak myslisz..czy takie trunki mozna jeszcze nazwac piwem? biorac pod uwage ze ogolnie piwo to gazowany napoj alkoholowy o czesto jasnej barwie i gestej pianie ?( ͡° ͜ʖ ͡°) pytam z ciekawosci.
  • Odpowiedz
  • 0
@bordo_zielony oczywiście. Ja np nie przepadam jakoś wielce za jasnymi piwami, a właśnie za takimi ciemniejszymi, mocnymi z charakterem. Szczególnie, że jestem fanem Barley Wine oraz RISow, szczególnie w odmianach BA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Given: a tu jednak różnimy sie smakiem,uwielbiam klasyczne lagery + piwne wynalazki szczegolnie z browaru brokreacja, stalem sie ich wielkim fanem. The Butcher Red IPA - no pyszne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz