Wpis z mikrobloga

No cześć Mireczki. Pracuję sobie od jakiegoś czasu i udało mi się zaoszczędzić trochę pinionżków, więc uznałem, że to jest ten moment, żeby w końcu zwiedzić jakiś kawałek świata. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Co tu dużo mówić, jestem totalna zielonka w tych sprawach. Chciałbym spędzić urlop we wakacje za granicą (Europa) i potrzebuję jakichś ciekawych, przydatnych artykułów czy blogów jak zacząć w ogóle taką przygodę. Kiedy i gdzie kupować najlepiej bilety, jak sprawa z noclegiem itp itd. No wiecie o co mi chodzi :D Jest może coś takiego? Niestety, prawdopodobnie będzie to samotna wycieczka. Myślałem np. o Pradze na pierwszy ogień, podobno jedno z najpiękniejszych miast w Europie i niedaleko xD

#podroze #wakacje #czechy
  • 8
@nick230: Każdy przygraniczny kraj na weekend z mieścisz w maks 500 zł z transportem ale można okazyjnie zejść do nawet połowy tej kwoty. Jeśli chcesz być prawdziwym cebulowym podróżnikiem dziś planuj wyjazd na wrzesień będzie najtaniej (zawsze 3-4 miesięczne wyprzedzenie jest ok).
Do listy możesz dołożyć Budapeszt, można naprawdę tanie bilety wyhaczyć z Warszawy