Wpis z mikrobloga

@support: gorzej. Łoni Dmowskiego czytają. Na szczęście według krula kucy kobieta nasiąka poglądami człowieka, z którym sypia. Podrzucić jej lesbijkę - lesbijki nie chcą być gwałcone i zzrzucane z wysokich budynków.
@Andreth: problem z przygłupami jest taki, że nasiąkają poglądami, ale nie wiedzą nawet o co im chodzi. No bo o co chodzi narodowcom? Poza tymi imigrantami. Jak widzą Polskę w globalizującym się świecie, gdzie produkcja została przejęta
  • Odpowiedz
@Andreth: Jesteś tak samo skrzywiona jak oni, tylko że w drugą stronę. Problem w tym że Ty jesteś efektem powszechnej bezczelnej wręcz propagandy o tym jacy to "uchodźcy" są milusi i pracowici a oni są zrodzeni z bezczelności z jaką próbuje się w mediach przeczyć rzeczywistości.

Komentujesz wszystko co popadnie ale jakoś nie widzę Twojego komentarza na przykład tutaj.
https://www.wykop.pl/link/3759429/tommy-robinson-dlaczego-aresztowano-mnie-o-4-nad-ranem/
Bo trudno skomentować fakty które całkowicie przeczą forsowanym przez Ciebie
TheDuck - @Andreth: Jesteś tak samo skrzywiona jak oni, tylko że w drugą stronę. Prob...

źródło: comment_ZWyIIVhHrfHvCH2JdGUilrRTE408zjLD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Andreth: a słyszałaś kiedyś żeby któryś z tych typów wysadzał się w tłumie?
@Chocholix: no ale to właśnie jest różnica w kulturze, że u nas im nikt nie powie, że zabijanie jest ok. Więc całkiem im daleko do muzułmanów. Poza tym bombę można zbudować w Polsce również, a jakoś zamachów nie ma.
Nie wybielam tych ludzi, bo część(większa lub mniejsza) to zwykli chuliganie, ale mocno przegięte porównanie wg
  • Odpowiedz
@void1984: aha, i był to zamach na tle religijnym? a nie zamach w którym zamachowiec żądał 120 sztabek złota? wg ciebie był to narodowiec i można łączyć ten "zamach" z zamachami islamistów?
  • Odpowiedz
@bartas_miszcz no absolutnie nikt nie mówi ze zabijanie jest ok. Tylko różne typy na fejsie, albo wypoku chcą powysyłać homoseksualistów do Oświęcimia i tęsknią za Hitlerem. O wieszaniu przeciwników politycznych też nigdy nikt nie mówił. Jasne.
  • Odpowiedz
Nie, przez ludzi takich jak Ty, którzy zaślepieni będą uparcie bronić i usprawiedliwiać zbrodniarzy tylko dlatego że są muzułmanami.


@TheDuck: Słonko, dyskutuj ze mna, nie z wyimaginowanymi 'ludźmi mojego pokroju' nadzwyczaj przypominającymi kukły ze słomy. Cała twoja wypowiedź to smar, mydło i powidło. Tu uchodźcy, tu terroryści, tu jacyś gwałciciele rzekomo puszczani wolno i media milczo. A wszystko to moja wina, bo mierzi mnie jednakowo nacjonalizm, fundamentalizm religijny i rasizm.
  • Odpowiedz