Wpis z mikrobloga

#danielmagical
Streszczenie całej zadymy opartej na shootach.
-Seba z Łukaszem rzuca petarde
-ktoś wrzucił Shooty jak rzucili petardę
-Łukasza biją
-Seba nie przyznaje się ze rzucił petardę xD
-Tylko daniel rusza na ratunek( dla mnie props całkowity dla tego pana. Mówcie ze to patol ale prawdziwy mężczyzna leci z pięściami gdy ktoś atakuje jego rodzine, dziewczynę). Czyli prawdziwy mężczyzna jest w jakimś stopniu patolem i a ze to złe to tylko pogląd który jest #!$%@?.
-Zamykają Daniela na 48
-Przyjeżdża policja, nie przyznał się Seba do rzucania petarda

Nie przemyślałem całości ale wydaje mi się ze jak daniel zobaczy shooty to będzie koniec znajomosci Daniela z Seba( który jest tępą #!$%@?ą). I generalnie to rzeczywiście może być koniec filmików. Chyba ze daniel pogodzi się z guzikiem.
Mnie totalnie śmieszy postawa seby, Łukasz jeszcze jest mały, on może jeszcze być taki i to normalne w sumie, tym bardziej w jego rodzinie. Nie można mu nic zarzucić bo taka sytuacja ale Seba totalnie #!$%@?. Jest dla mnie totalnym zerem.
Spoko może jeszcze #!$%@? z ta petarda ale to nie znaczy żeby ktoś #!$%@? bił Łukasza. Ja jestem taki ze nawet gdyby mój znajomy sobie nagrabił z którym często gadam, to bym mu pomógł jak rodzic, nie ważne czy to jego wina.
  • 12
@XDDDDDDDDDDDDDD: Ojojoj biedny Daniel i Łukasz olaboga. Jeszcze ich #!$%@? beatyfikujcie za to, że się urodzili w takiej rodzinie a nie innej. Seba zresztą też pochodzi z patologicznej rodziny, więc inwalidą jest argument o Łukaszu, który brał współudział. Żadne sytuacja rodzinna, mieszkaniowa, finansowa etc. nie zwalnia z odpowiedzialności za swoje czyny. Są natrętni wobec sąsiadów, więc się przebrała miarka. Nie popieram bicia, ale też nie wiem co się wydarzyło tam z
@TlustodupyBialorusin: na podstawie twojej wypowiedzi już mam pełen obraz osobowości niedojrzałego kolesia który opiera się na zasadach dobre czy złe. Nie ma sytuacji złych i dobrych. To tylko pogląd wmawiamy przez twoich rodziców, system.
Mogli inaczej konflikt rozwiązać. Czy dorosla osoba bije dzieciaka który go obraził ? Nie, chyba ze jest upośledzony.
Żenuje mnie twoja wypowiedz.
Gdzie ty rozum zgubiłeś xD
Zreszta zauważam chyba błąd logiczny, z jednej strony nie tolerujesz
@XDDDDDDDDDDDDDD: Widzę, że kolega jest kolejnym antysystemowcem i wolnomyślicielem, którego naczelną zdolnością jest nadinterpretacja i nieobiektywność.

Mogli inaczej konflikt rozwiązać.

Mogli. Na przykład zamknąć ryj i dać sobie oraz innym ludziom żyć w spokoju. Inteligentni ludzie tak mają, że potrafią odpuścić jako pierwsi, bo nie po drodze im z kłótniami i walką na próżno o swoją rację.

Czy dorosla osoba bije dzieciaka który go obraził?

Nie powinna. A czy 23 latek
@TlustodupyBialorusin:
Antysystemowec, pewnie. Uważam ze kazdy mężczyzna powinien mieć taki pogląd. Obiektywność, nie wiem co to, wiem ze mysle tylko o mnie, rodzinie, możliwej dziewczynie i kolegach, i innych w ciężkich sytuacjach. Na resztę mam #!$%@?.
Już widze ze nie masz zbudowanego systemu wartosci, masz w #!$%@? ze ktoś pobił twojego brata. W sumie na tym momencie kończę ta duskusje bo intuicja mi podpowiadziala ze to nie ma sensu i w
Antysystemowec, pewnie. Uważam ze kazdy mężczyzna powinien mieć taki pogląd.


@XDDDDDDDDDDDDDD: I skończyć jak wszyscy, którzy myślą że prawo i życie społeczne ich nie obowiązuje vide Zbigniew Stonoga XD
Mój system wartości opiera się na ogólnie przyjętych zasadach dobrego współżycia społecznego. Nie każdy nosi fedorę na głowie, nie każdy jest Sebixem, który pójdzie w ogień za ziomeczkami.

Zatrzymałeś się daleko w rozwoju, jesteś bardzo niespójna osobowością, powinieneś udać się do psychologa
T.....n - > Antysystemowec, pewnie. Uważam ze kazdy mężczyzna powinien mieć taki pogl...

źródło: comment_a3PvEMSHvamC3O1MwdecybzN11ZO58sf.jpg

Pobierz
@TlustodupyBialorusin: ale ty jesteś glupi xD raz piszesz ze nadinterpretuje a teraz napisałeś ze mnie prawo nie obowiązuje, skad ten wniosek ? W sumie koło #!$%@? mi lata czy to to weźmiesz do siebie, chciałem pomoc ale to czy to weźmiesz do siebie to już twoja sprawa i nikt nie będzie cię tu namawiał.
I tak na koniec, tego mema zrobili prości ludzie. W sumie nic nie przemawia abym był prostym