Wpis z mikrobloga

Witajcie.

Chce wam przedstawić gierkę retro, która już od jakiegoś czasu podbija serca starych wyjadaczy, a mianowicie Mirage Realms.
Ta gra to dla mnie połączenia Realm of the Mad God z tibią, ale z zajebiście prostą mechaniką.
W grze mamy do wyboru trzy klasy: Rycerza, łucznika i maga i jak na każde szanujące się mmo są to klasy zbalansowane, każda mająca swoje mocne jak i słabe strony. Tu nawet nie trzeba ich opisywać, bo to w niczym się nie różni od innych gier. Rycerz ma dużo życia ale mało dmg, łucznik dużo dmg, ale nie zawsze trafia i średnio sobie tankuje, o magu już nie wspominając, ale zawsze trafia w cel.
Mamy tutaj system skilli jak w tibi: atakujesz to twój skill ataku wzrasta, przyjmujesz ataki wrogów to twoja obrona wzrasta. Proste? Tylko że z każdym kolejnym awansem musisz poświęcić więcej czasu, teraz sam potrzebuje całej nocy, żeby wbić jeden punkt moich statystyk (choć to nie jest takie trudne, monotonne i ciężkie jeśli skilujesz w pracy)
Expienie tutaj polega na ciągłym biciu potworów, ale w przeciwieństwie do innych gier, nie jesteś tu osamotniony, ba! Nawet nie możesz być osamotniony, bo moby są bardzo silne, więc łazisz razem ze swoją 20 osobową ekipą i bijesz potwory, ażeby wbić kolejny lvl, żeby móc bić mocniejsze moby, żeby móc skillować na silniejszych mobach, żeby mieć większe statystyki, żeby zadawać więcej obrażeń mobom, na których expisz, ze swoją dwudziestoosobową ekipą.

Proste?

Dodatkowo chciałem pochwalić programistę, który tworzył tą grę za najmniej inwazyjne mikropłatności, jakie ktokolwiek wymyślił i które, jestem w stu procentach pewien, kiedyś ujrzymy w innych mmo.
Rzucając groszem możesz dostać bonus do expa, bonus do golda lub drop rate.


Dodatkowo, częste eventy, bossy, a widać że gm nie ma w******e i powoli pcha tą grę do przodu, już pod koniec tego miesiąca mają być dodane czary, nowe lokacje itp rzeczy, które nam umilą rozgrywkę.

Więc panowie na co czekacie :D
Jak macie jakieś wolne wieczorki to zapraszam do gry.

A tutaj macie link: http://www.miragerealms.co.uk/devblog/

Gra jest dostępna na IOS, Android i PC

Enjoy!

#mmo #mmorpg #rpg #rertro #retrogaming #realmofthemadgod #tibia
turek44 - Witajcie.


Chce wam przedstawić gierkę retro, która już od jakiegoś cza...

źródło: comment_yEGGy1bWSegzG2owAOMmEgmwCF8pVnoW.jpg

Pobierz
  • 4