Wpis z mikrobloga

Jak w ogóle #!$%@? można mówić cokolwiek złego na Guzika, wychwalając przy tym łysego Sebka. No ja #!$%@?, aż krew mi sie gotuje w żyłach. Guzik jest jaki jest, no ale jak u Daniela nie tak dawno były DYMY HEH to chłopak przyjechał z Kołobrzegu (czy gdzie tam był) żeby mu pomóc (i wiele więcej, kiedy jeszcze DM nie był tak sławny) . A Seba co robi? Gówno. Macie swoje dymy koledzy, #!$%@? Milionerzy Dymy Here ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
#danielmagical
  • 13
@flajn: hejtują tak Guzika, że atencjusz a on po prostu ma taki charakter, zawsze taki był, to nie było tak że Daniel zaczął się wybijać a Guzik zaczął swirować pawiana, nie, Guzik zawsze taki był od samych początków, taki po prostu ma charakter.
Ja tam Guzika szanuje bo co jak co, on był najbardziej ogarniety z nich zawsze, Seba to typowy przygłup i maskotka, fajnie sie z niego ponabijac i jego
@TurboDynamo: No tutaj akurat nie masz racji, Guzik wyjechał no bo taką ma robote a kiedy Daniel zaczynał mieć problemy to wsiadł i #!$%@?ł do Daniela, tego nie można mu odmówić.
Gdybyś miał okazje w porządku sobie zarobić to też byś wyjechał jak Guziec nie zważając na dymy xD
Bez przesady, to że Seba jest na streamach i Daniel mu płaci to nie znaczy, że Guzik też chciał się tak utrzymywać,
@TurboDynamo: To że nie odniosłem się do tego co napisałeś od razu musi oznaczać, że zgłosiłem twoj wpis?
W jakim celu? Co mi by to dało?
Nic stary nie zgłaszałem, swoją opinie i tak już wyżej opisałem dokładnie, nie mam nic więcej do dodania na ten temat.