Wpis z mikrobloga

@y_paul mam już kilka osiągnięć w tej głupiej grze i w sumie wychodzi mi to. Mogłabym to kontynuować tylko nie wiem czy inwestować w ten monitor bo teraz i tak jestem zajebista ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Akap120: jeden rabin powie tak inny powie nie
różnice widać
ale to nie jest taka różnica dzięki której wybijesz się z silvera do globala wiec ja nie wiem czy warto inwestować 1-2k w monitor kiedy można kupić za to zajebistą myszkę (co już sporo zmienia) + klawiaturka
no chyba ze juz do szczescia niczego ci nie brakuje prócz takiego monitorka to powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
to


@Akap120: Widzę że masz duże mniemanie o sobie XD Mam podobą przygodę za sobą i teraz żałuje że zachowywałem się tak a nie inaczej, natomiast próbuj aby niczego nie żałować w przyszłości ale pamiętaj że jeśli chcesz coś osiągnąć w e-sporcie to musisz się jemu podporządkować : )
  • Odpowiedz
@Akap120: Gruby na streamie tłumaczył, że jak na 60hz pomachasz sobie myszką na pulpicie to widzisz takie ślaczki za nią, na 144hz tego nie ma, więc można to łatwo przełożyć jak dużą różnicę robi to w grze.
  • Odpowiedz
@Akap120: No to chyba to wystarczy jako rekomendacja, czy warto brać 144hz. Zawsze możesz do kogoś znajomego wbić z takim monitorkiem i zobaczyć jaka to różnica.
Co to za lany, że 144hz nie było? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@donOGR organizowane zazwyczaj na szybko. Mało budżetowe zazwyczaj na takich jest 60 ale warto zdobywać jakiekolwiek doświadczenie niż #!$%@?ć się na lanie i wrócić z przegrana ʕʔ
  • Odpowiedz