Wpis z mikrobloga

Kiedy wychodzisz do ludzi i kiedy prowadzisz konwersacje z nimi i trzęsą Ci sie ręce, kiedy wyjście z pokoju i zetknięcie zwłaszcza z nowymi ludźmi jest tożsame z wręcz wyłazeniem ze skory zeby temu sprostać, kiedy nie mozna odzyskać radości z kontaktu z drugim człowiekiem i najlepiej jest zając sie czyms pożytecznym, np nauczyć nowego języka i zaszyć w pokoju, a z drugiej strony czuje sie tak bardzo samotnym ... #feels
  • 27
@zawodolony-trol: werbalizacja agresji bardzo pomaga, ja kiedyś chodziłem na siłownię i kungi fugi, ale stwierdziłem że w barze i taniej i przyjemniej. Na początek może jebnij po prostu komuś po prostu- zobaczysz od razu lepiej się poczujesz, no oczywiście zazwyczaj nie od razu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zawodolony-trol raczej słabo, do moich największych osiągnięć należy zrobienie sobie programu do sprawdzania pogody i kalkulator xD ogólnie to nie jest trudny język, tylko j się po prostu nie przykładałem.
tak samo z np. niemieckim u mnie, on nie jest trudny ale po 3 latach nauki nawet nie umiem powiedzieć​, że nie mówię po niemiecku-po niecałym miesiącu nauki hiszpańskiego na własną rękę potrafię więcej.
@zawodolony-trol ja właśnie przychodziłem na ten niemiecki bardzo chętnie nastawiony, ale słabe metody nauczycielki (dawała nam karty pracy, oczywiście nie umiała ich dobrze wydrukować więc polecenia były poprzecinane xD ) sprawiły że po trzech latach nie chce już z tym językiem mieć nic wspólnego
@zawodolony-trol: fobia społeczna. To się na szczęście da wyleczyć. Najlepiej przy udziale specjalisty, żeby się nie męczyć. Tak czy siak czeka Cię długotrwała praca nad sobą. Oczywiście możesz zamiast tego nadal uciekać, ale sama widzisz, że to tylko powoduje cierpienie.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.