Wpis z mikrobloga

Siema Mirki

Powoli szukamy dla rozowego nowego telefonu.

Wymagania:
- W babskich kolorach czyli bialy, szampanski, lekko zloty...
- Ekran powyzej 5 cali
- spoko aparat
- spoko bateria
- cena mysle ze tak do 1000 PLN (ale jakby cos bylo warte doplacenia to tez z checia sie dowiem ;) )
- nie musi byc z PL
- android

Z telefonem nie spieszy sie bardzo wiec jesli warto na jakis zaczekac to dajscie znac.

Juz dawno zamowilbym Xiaomi Redmi Note 4 Globala gdyby nie ponoc slaby aparat...

Co byscie doradzali?

#telefony #xiaomi #smartfon #android #telefon
  • 39
@Frezzek: Oh jej oh jej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakoś będę musiał z tym teraz żyć. Swoją drogą to jest walenie w #!$%@? z klientami. Całe szczęście mam to poniżej pleców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Frezzek: Wiem że z ajfonami był też jakiś podobny myk. I tu można się zdenerwować kupujesz coś za taką kasę. I tak aparat w telefonie to tylko aparat w telefonie. Nawet najlepszy będzie gorszy od zwykłego aparatu kompaktowego.
@Frezzek: Niedawno się zorientowałem że drugi dzień lecę na jednym ładowaniu. 43% i czas na ekranie ponad 5 godzin więc i trzeci dzień by obleciał. Zwyczajnie zapomniałem go naładować. Czas pracy na jednym ładowaniu dla mnie kiedyś był rzeczą która dyskwalifikowała smartfony w ogóle. Teraz mam 77% 19 godzin i 2 godziny na ekranie. Niesamowite to jest. Od 3 lat kupuję siałomi i raczej zostanę z nimi na dłużej ( ͡