Wpis z mikrobloga

Potrzebuje waszej pomocy w bardzo istotnej sprawie. Zawsze za gowniaka chcialem miec zajebiste lego ale mialem conajwyzej średnie. Stwierdzilem, ze czas to naprawić i sprezentować sobie cos fajnego. Pomyslalem ze kupie jakies #!$%@? LEPIN.
Jaki zestaw polecacie? Wstepnie wybralem kilka ktore mi sie podobają (nr ponizej) . Znacie jakies fajniejsze? Ktos z was budował juz z klockow tej firmy? Jak z jakością?
Nr fajnych zestawow: 42023, 42009, 42030, 8043, 42055

#lego #klocki #lepin
  • 13
@Tomahawkkk: W przypadku modelu porsche widzialem wiele aukcji z uzywkami zakonczonych powyzej 400zł czyli drozej niz nowka z chin takze nie zgodze sie z tym, ze nikt tego nie kupuje. Jakichs strasznych opinii o jakosci tez nie slyszalem.
Co Lego to lego. Ostanio kupilem za grube piniondze 42043 i niczego nie żałuję. Prawie 2800 części, silnik, pełna hydraulika. Już chyba z 20h buduję i jeszcze 100 stron do końca instrukcji, a to tylko pierwszy model :) Jedyny kłopot to taki, ze będziesz chciał wiecej :)

Jeżeli to dla Ciebie to wbijaj na olx i szukaj używanych, co sie podoba. Można się ostro targować i wyhaczyć fajny zestaw za bardzo rozsądną
Jeśli chodzi o technic czy zestawy do zabawy to raczej nie decydował bym się na lepin. Osobiście mam ich odpowiednik 10221 i jestem zadowolony... Ale to typowy model do stania na półce i zbierania kurzu.
@Quest Żadnego zestawu technic z Lepin nie mam, ale mam kilka mniejszych (Wall-E, garbus, kilka miniaturek star wars) i szczerze mówiąc nie żałuje. Za 1/4 ceny dostajesz praktycznie ten sam produkt. Jedyna różnica to to że nie ma nadruku loga na klockach. Jest też sporo recenzji na YT.