Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, mam plazmę panasonica 42 calową model ST50 więc z 2012r. Chętnie wymieniłbym na coś większego. Trafiła się okazja kupić nową plazmę panasia 50' model VT60 za 3k.

Pytanie czy kupowanie nowej topowej plazmy z 2013r którego przeszłość jest jednak według mnie wątpliwa ma sens? Czy ciągle jakość ledów nie dorównuje do pięt starym plazmom, czy może jednak coś się ruszyło? smart tv mnie nie interesuje na obecną chwile. 4k czy hdr to raczej też spokojnie z tym.
#telewizory #tv
  • 5
@mlem: no generalnie takie mam założenie do porównania, tv za 5k a stara plazma za 3k. Pytanie czy ryzyko jest warte świeczki. Niby rok gwarancji u sprzedawcy i plazma nowa (ciekawe jakim cudem). Jakąś tam folie na zdjęciach ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jurny_juhas: obecnie mam plazmę więc to odpada. Obecnie średnia to max 1h dziennie jak chodzi, więc też nie ma to większego znaczenia.
@Quattron: sprawdz allegro, nie będę dawał linka bo jeszcze ktoś mi zwinie jakbym się zdecydował. Na pytanie o gwarancje i źródło dostałem taką odpowiedź. I rzeczywiście sprzedaje w miare spory sklep