Wpis z mikrobloga

Myślę, że wreszcie zakończą się głupie wojenki o to, która liga jest najlepsza.
Siódma drużyna ligi angielskiej wygrywa bez problemu Ligę Europy.
Siedemnasta (!) drużyna ligi angielskiej odpada w ćwierćfinałach Ligi Mistrzów.
W półfinałach LM pozostały drużyny które kupują sędziów: Real - co potwierdzi połowa kibiców drużyn hiszpańskich i Barcelona - co potwierdzi połowa kibiców na świecie łącznie z guru wykopu Oskarem.
Jeszcze Juve zostało - ale oni zawsze antyfootball grali makaroniarze.
#mecz #united #premierleague
g.....d - Myślę, że wreszcie zakończą się głupie wojenki o to, która liga jest najlep...

źródło: comment_Is9Uit5ry2epeGXc4JAGC1qXyVRsGeE2.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@gwynebleid: Real i Barca by objechały ten marny manchester 5:0, zresztą ogólnie liga angielska jest u siebie wyrównana, ale na boiskach europejskich to chłopcy do bicia. Przez ostatnie 10 lat ligę europy wygrali 2 razy, raz Chelsea i teraz Manchester, gdzie sama Sevilla, która nie zostawała mistrzem La Liga, wygrywała 3 razy pod rząd ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak, wiem, że to bait.
  • Odpowiedz
@gwynebleid: ManU jest 6, nie 7, a po drugie w ćwierćfinale był mistrz Anglii, a 17 drużyna ligii. Po trzecie, gdy Sevilla wygrywała LE za każdym razem kończyła sezon na podobnym miejscu jak teraz ManU. Jednoznacznie dowodzi to, że jest #premierleague jest słaba w porównaniu z okresem choćby 5 lat wstecz. Jedyną zaletą jest fakt, że jest najbardziej wyrównana, ale nie jest napewno obecnie najlepszą ligą w top5
  • Odpowiedz
@gwynebleid: Liga angielska nie jest najlepsza tylko najciekawsza i najbardziej medialna liga. Niestety trzeba to przyznac, ale hiszpanska teraz rzadzi pod wzgledem sportowym. A jak ty uwazasz, ze angielska to jestes zapatrzonym bufonem. Patrzac nawet jakie zespoly byly w finale liga europejski od 2000r. :
-Liga Europy/Puchar Uefa
1. Hiszpania - 11 zespolów w finale (8 wygrane)
2. Anglia - 6 zespolów w finale 3 wygrane)
Włochów i Niemców nawet nie wymieniam, bo wiecej razy wystepowaly i wygrywały zespoly z Portugalii.
  • Odpowiedz
@gwynebleid: Czy to cos zmieni ? Moglem nawet wziac ostatnie 10lat to i tak liga angielska/niemiecka/wloska slabo wypada na tle hiszpanskiej. Ostatnie lata to dominicja Barcelony/Realu/Atletico i Sevilli i trzeba sie z tym pogodzic. Mam nadzieje, ze Manchester i Juventus beda tymi zespoly, ktore dadza jakis impuls do zerwania tej dominacji.
  • Odpowiedz
@gwynebleid: XD Zajebista logika XD. Od nie wiem ilu lat baty w fazie pucharowej LM, ale to, że ManU zamiast bić się o LM, wygrało LE to świadczy nie o słabości, tylko o SILE Premier League XD GIMME A BREAK..
  • Odpowiedz