Wpis z mikrobloga

W sumie to zmieniam zdanie.Ten film mnie przekonał co do jakości i rzetelnej weryfikacji uchodźców na granicy.W sekundkę policjanci oddzielili imigrantów zarobkowych od ofiar wojny i w dodatku wyłapali dwóch żołnierzy ISIS,którzy momentalnie trafili do sztumu.Jeśli się przyjrzycie to można dostrzec nawet kobiety.#polityka #4konserwy #neuropa #bekazlewactwa
@farmerjanek @francez @SynuZMagazynu @wigilius @TakbirSrakbir @OliverQueen @fanki @Thorkill @Kaczypawlak @asterrr
H.....a - W sumie to zmieniam zdanie.Ten film mnie przekonał co do jakości i rzetelne...
  • 8
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@rothen: jak to sprawdzisz? Wizja panstwa w ktorym zyja sami ateisci mnie podnieca ale to niewykonalne. Ja bym sie skupil na przyjmowaniu tylko ładnych,młodych kobiet,nawet mógłbym otworzyć swoje skamieniałe serduszko na potrzebujących i ulokować u siebie z 6-7 takich fok
@Hamouma: no nie wiem... na początek kazałbym im wymówić regułkę 'allah i mahomet gwałcili małe dzieci'. zawsze to jakaś wstępna selekcja. a potem sie zobaczy
@rothen: hehe,myślisz że fanatycy religijni dają o to #!$%@??Slyszaleś o jakimś samosądzie na księdzu pedofilu?Ot,przenoszą delikwenta z parafii do parafii a wierni udają,że nic się nie stalo,to samo z islamem,skoro dopuszczalne jest malżeństwo z 11 latką to co ich obchodzi mahometh pedofil,ludzie ludziom zgotowali ten los