Wpis z mikrobloga

@mar1in, karma kosztuje mało, nie gubi sierści, z racji rozmiaru nadaje się do trzymania w mieście, są żywiołowe, lubią się bawić. Bardzo fajny pies do towarzystwa. Może ich inteligencja nie dorównuje inteligencji pudla albo border collie, ale wg rankingów jest wyższa od przeciętnej i np innych popularnych ras jak jamniki, husky, bulldogi, mopsy i inne.

Ja np mniej rozumiem posiadanie psa rasy shih Tzu, które większość dnia leżą jak kapeć na
@kopernic: Chodzi mi jedynie o to, że jest tyle kozackich ras a ludzie kupują na potenge te szczury a ja nie mam pojęcia czemu, przecież ten pies prawie nie wchodzi w interakcje porównując go z innymi rasami
@mar1in: A miałeś kiedys yorka ze sie tak wypowiadasz? Moja siostra ma i jak kiedys tez myslalem ze to tylko szczury tak teraz jest zupełnie inaczej. Pies jest mega żywiołowy, cały czas chce sie bawić. Aportuje, zna podstawowe komendy, kiedy jestes smutny to potrafi to wyczuć i przychodzi do Ciebie i stara sie pocieszyć. Ten nawet robi cos w postaci przytulenia , ze próbuje położyć swoją głowe na Twoim barku. Gdy
heniek3 - @mar1in: A miałeś kiedys yorka ze sie tak wypowiadasz? Moja siostra ma i ja...

źródło: comment_KCPX6Loy99qLybRjJAqERxn3DrlKSuVR.jpg

Pobierz