Wpis z mikrobloga

No także tego. Nie ma co się rozdrabniać. Warto podziękować wszystkim przybyłym na imprezę, fajna ekipa ludzi się zebrała. No i najwazniejsze, było nas bardzo sporo. 160 osób w takim lokalu? Dobry wynik.
Klasycznie czyli @IrvinTalvanen @nowik @goromadska wielkie brawa za imprezę, świetnie zorganizowane, utrzymane w ryzach i bez aferek ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jest najważniejsze! Widziałem ile to was kosztowało(szczególnie trzeźwości ;v) ale gratuluję za wytrzymałość na każdym kroku, jesteście świetną ekipą!

Krótkie podziękowania dla paru osób które miałem okazję poznać pierwszy raz czyli: @The_ZoltArR @Laaq @Luris i jeszcze jeden kolega ze stolika na dworze gdzie gadaliśmy o mojej fascynacji Radlerem i zamykaniu oczu #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°) A i oczywiście podziękowania dla @helloim10o za pokazanie najlepszej nowej lodziarni w całym Gdańsku ( ͡° ͜ʖ ͡°) I ta carbonara za 15 zł :33333333

I podziękowanie dla @donteatthefish za nocleg i dla @takemetothehell za matczyną opiekę w trakcie wyjazdu :3

Klasycznie cały Śląsk i Wrocław dał radę. Najdalsze party realne do zorganizowania zostało przez nas zaliczone-niemożliwe nie istnieje dla nas xD Oby równie dalej to trwało a ekipa była chętna do wyjazdów. Super że byliscie, brak każdego z was byłby dla mnie osobiście odczuwalny, przywykłem do was mordeczki :*

No i na deser mała ciekawostka z niedzielnej wycieczki. mam nadzieję Chłopaki ze się nie obrazicie <3 @PanKara @Sztabowy @idol89 #hermetycznezarciki inside joke dla wtajemniczonych ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
#trojmiejskiewykopparty
A.....h - No także tego. Nie ma co się rozdrabniać. Warto podziękować wszystkim przyb...

źródło: comment_ylnwEQRvKihRueMHnz156zm01vNpOcPL.jpg

Pobierz
  • 12