Wpis z mikrobloga

Aż 448 piw zostało zgłoszonych do tegorocznego, jubileuszowego XV Konkursu Piw Domowych organizowanego w Cieszynie przez Polskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowych. Teraz piwowarzy, którzy chcą wziąć udział w rywalizacji muszą do 28 maja opłacić wpisowe i wysłać swoje piwa na adres podany przez organizatorów.

http://www.chmielnik-jakubowy.pl/xv-kpd-pspd-zgloszono-448-piw/

#piwo #konkurspiwdomowych #kpd #piwowarstwo #pspd #piwnewiesci
von_scheisse - Aż 448 piw zostało zgłoszonych do tegorocznego, jubileuszowego XV Konk...

źródło: comment_9jKmWqxAllYqwAXLMmnhVfBgURR6fkqK.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@von_scheisse:

Aż 448 piw

w porównaniu z zeszłym rokiem (jakieś 340piw) jest mały postęp, ale do rekordu z 2015r. (513? piw, mniej więcej) trochę brakuje. W 2014r. niewiele brakowało do 500...
Jeszcze w zeszłym roku kategorie były "dziwne" i wydumane, nietypowe, natomiast teraz postawiono na bardzo popularne i modne style, a mimo to frekwencja daleka od rekordów.

No i jeszcze jedna kwestia - skład sędziowski. Zawodowych piwowarów jak na lekarstwo
  • Odpowiedz
w porównaniu z zeszłym rokiem (jakieś 340piw) jest mały postęp, ale do rekordu z 2015r. (513? piw, mniej więcej) trochę brakuje. W 2014r. niewiele brakowało do 500... Jeszcze w zeszłym roku kategorie były "dziwne" i wydumane, nietypowe, natomiast teraz postawiono na bardzo popularne i modne style, a mimo to frekwencja daleka od rekordów.


@BrowarPERUN: O, właśnie. Miałem szukać statystyk z poprzednich, ale zabrakło mi mocy i poszedłem spać :P. Dzięki.
  • Odpowiedz
@von_scheisse:

Miałem szukać statystyk z poprzednich

znaleźć takie zestawienia było dość trudno. Trochę się namęczyłem, zanim sam znalazłem jakieś cyferki ;)

Generalnie namnożyło nam się sporo regionalnych konkursów - chyba każdy oddział terenowy PSPD organizuje już
  • Odpowiedz