Wpis z mikrobloga

Mój szef jest w sytuacji patowej, zaniosłem mu wypowiedzenie, od marca proszę się o pomoc w postaci nowego pracownika . W marcu zwolnił się jeden pracownik i od marca sam #!$%@?łem za dwie osoby. Dzisiaj się #!$%@?łem i ściąłem się z kierowniczką... Usłyszałem że jestem zbyt mało produktywny #!$%@?łem się wydrukowałem wypowiedzenie podpisałem i zaniosłem do szefa. Od dzisiaj ma miesiąc na to by mnie przekonać do pozostania, Ciekawe co wymyśli( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pracbaza
  • 32
@Krx_S wołaj, chce zobaczyc jak Janusz z tego wybrnie. Moj jak zlozylem wypowiedzenie twardo twierdzil, ze nie ma osob niezastapionych i juz piec osob pod drzwiami czeka, zeby zajac moje miejace. Tydzien po tym jak juz zostalem bezrobotnym dzwonil, czy bym nie wrocil. Zapytalem za jaka stawke, to zaproponowal taka jak nowemu pracownikowi na okreaie probnym xD Prychlem w sluchawke i powiedzialem, ze pora, zeby sam w robocze sie ubral i cos
@Krx_S: @bykubyk: @Zuler: no ale z tego co OP pisze to rozumiem, że miał umowę na 1,5 roku potem na 2 lata i obecnie na czas nieokreślony co daje łącznie ponad 3 lata pracy u tego pracodawcy więc powinno być 3 miesiące wypowiedzenia

Do okresu zatrudnienia zalicza się wszystkie okresy zatrudnienia u danego pracodawcy niezależnie od przerw występujących w tym zatrudnieniu.


Chyba,że OP teoretyzował z tymi umowami to co
@Krx_S zależy od szefa i jego honoru ;) u mnie w firmie trzeba mieć doświadczenie ale szef ma #!$%@? i prędzej się zesra niż kogoś zatrzyma więc powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Krx_S: wołaj, sam teraz złożyłem wypowiedzenia i z czerwcem kończy się termin, chociaż dałem dupy i złożyłem po długim weekendzie więc miesiąc ekstra bo liczą się tylko całe.