Wpis z mikrobloga

A się #!$%@?łam. Jestem w mundurówce, jest zaplanowana wycieczka - autokar dostajemy od psów. Nie korzysta z niego tylko moja szkoła, ale tylko my mamy być w mundurach i dopiero wieczorem możemy się przebrać na kolację. Dlaczego? Bo niebiescy tak chcą i #!$%@?. A reszta ma chodzić jak chce ȍ ̪ ő





#zalesie #policja #licbaza #rakcontent
  • 36
  • Odpowiedz
@Nezukine: W klasie mundurowej miałem takie dziewczyny, które nie ćwiczyły na w-f bo pomalowały paznokcie. Ogarnij, wciskaj desanty i nie #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nezukine: tez chodziłem do mundurówki i niemiłosiernie mnie wkurialy takie karyny. Idź na humana jeśli ci nie pasuje, aż się musze przejść po pokoju.
  • Odpowiedz
  • 1
@yeloneck Łoo ale zabłysłeś XD
@W1nduuu też takie mam xD 2 dziewczyny ćwiczymy tylko 2 razy w ciągu tego roku szkolnego xD Po 1 raz na każdy semestr xD
@Kieres No w sumie jestem na humanie patrząc po rozszerzeniach xD
  • Odpowiedz
Już widzę jak zdychamy w tych mundurach i butach #!$%@?ąc kilka km >.<


@Nezukine: XDDD. Nic strasznego #!$%@?ć w ciężkich butach i mundurze. Co kto lubi ( ͡° ͜ʖ ͡°), ja w swoich czuje się mega, nawet lepiej niż w casualach.

  • Odpowiedz
  • 0
@jvnush_ Narzekam na dziwne, nagłe wymysły a nie na szkołę, szkoła nie ma głosu co do tego, że nam kazli jechać w mundurach. Na poprzednim wyjeździe mimo iż był jesienią - gdzie pogoda do munduru jest idealna - nie musieliśmy ich brać.
  • Odpowiedz
@Nezukine: To sie postawcie całą klasą albo posłuchajcie trochę bardziej doświadczonych od was a nie od razu od psów wyzywać, jak sami na "psa" czy wojskowego chcecie iść ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@jvnush_ Już po tym, że "pies" jest dla was jakimś obraźliwym słowem, widać, że dystans do siebie dla was nie istnieje xD Serio policja nie ma kija w dupie.
  • Odpowiedz