Wpis z mikrobloga

@jjarik: powiem tak - akurat sam kupiłem i używam tego dysku ale z tego co pamiętam to był on dosyć drogi xD Spokojnie znajdziesz dysk z takimi samymi parametrami ale taniej... no i 1 Tb to minimum na tej generacji.
@jjarik: SEAGATE XD Miałem to gówno defaultowo w ps4, zaczęła mi się wyłączać i nie chciala odpalać z powrotem, wchodziła w menu serwisowe. #!$%@?łem się i wymieniłem na WD, od tamtej pory żadnych problemów
@jjarik: EJ PANY, a nie lepiej jakieś SSD pod USB dać? Coś tam oglądałem, że pod usb ssd daję większego kopa niż wymiana dysku wewnętrznego. A wtedy jak masz 500gb w konsoli to 500gb SSD już wcale takie drogie nie jest. A masz 1 tb i to szybszy. Tak jest, czy youtube mnie blefuje?
@oran e no. na tym ssd będzie kop, ale w konsoli nadal bieda HDD i gry na nim i włączanie systemu, bo to się nie sumuje. już lepiej ssd do środka.
Mi też już brak miejsca na 500 i myślałem czy by od razu nie wziąć zewnętrznego, ale w konsoli nadal będzie ten cienias, to jednak najpierw jego wymienię a 1tb starczy może na trochę.