Wpis z mikrobloga

dlaczego skrajni islamiści fanatycy nie wysadzają się w tłumie wyznawców np. judaizmu, tylko w tłumie dzieci, kobiet w ciąży i ogólnie osób nie związanych z ich konfliktem religijnym? co to ma na celu? mówią, że prowadzą 'świętą wojnę', dlaczego więc zamiast atakować innowierców, którzy są przeciwko nim, atakują całkowicie postronne osoby nie związane z niczym...

to tak jakbym od lat kłócił się z sąsiadem o ściankę między balkonami czyja ona jest, a spuszczał #!$%@? dziecku napotkanemu pod szkołą kilkaset kilometrów dalej głosząc, iż to #!$%@? MOJA ŚCIANKA
  • 15
przeczytaj definicje terroryzmu, moze zrozuniesz


@bartek555: rozumiem, ale dlaczego chcąc osiągnąć cel u siebie, bądź pognębić wroga jakim jest USA, ktoś się wysadza #!$%@? pośrodku europy w losowym miejscu... nienawidzą USA, więc odjebią paru anglików heh? walka z niewiernymi, a #!$%@? wysadźmy się w przedszkolu w szwecji
Bo to nie jest czysto religijny spór


@Pan_Mirek: a o co jest ten spór? wie ktoś w ogóle po co oni wszyscy się wysadzają, bombardują, #!$%@?ą dynamitem po europie? kto z kim walczy i dlaczego?
@Kolendra: bo tu nie chodzi o powód wojny, tylko KTO SIĘ #!$%@? WYSADZI W BARDZIEJ NIESPODZIEWANYM MIEJSCU xD za niedługo podłożą dynamit pod dom opieki nad niewidomymi kalekami z zespołem downa i porażeniem mózgowym, gdy będą mieli zajęcia rehabilitacyjne w parku
@ketorw: Bo tu chodzi o to, by ludzi jednocześnie #!$%@?ć, przestraszyć i skierować ich myślenie na jeden tor, ewentualnie dwa. Taka manipulacja masami, tyczy się to zarówno nas jak i tych, którzy są na tyle głupi by odwalać czarną/śniadą/rasistowską/hurdurantyrasistowską robotę
@ketorw: No nie wiem jakby ci tu odpisać, aby nie być posądzonym o #spiskowateoriadziejow, ale w tym szaleństwie jest metoda, jako polak powinieneś rozumieć to, że gówno obchodzi cię twój sąsiad, oby tylko miał gorzej od ciebie. Jak ktoś ma zajęcie, to nie w głowie mu "głupie pomysły".