Wpis z mikrobloga

#magdazuk #csiwykop
Czy ktoś pamięta sprawę Karoliny Kaczorowskiej? Czy to było głośne medialnie?
Bo zacząłem sobie szukać na necie informacji, i ku mojemu zdziwieniu nic nie ma, poza lakonicznymi artykułami w Fakcie i Pudelku. Na YT nie ma też żadnych materiałów w tamtym zakresie dat. Mam wrażenie jakby wszystko zostało wyczyszczone, albo po prostu sprawa była bardzo cicha medialnie. Ale to dziwne, przecież Rutkowski się tym zajmował...
  • 7
  • Odpowiedz
@Syntax: ja o smierci Karoliny dowiedzialem sie dopiero w tym roku z kanalu yt "niediegetyczne" szczerze powiedziawszy ja az tak wiadomoscami z polski i swiata sie nie interesuje, znaczy nie odwiedzam codziennie witryn informacyjnych wiec ja akurat nie wiem czy coś było w mediach o Karolinie czy nie.
  • Odpowiedz
@instinCtoriginal: Karolina odeszla z tego świata w innych okolicznosciach, zdecydowanie mniej dramatycznych...moze dlatego nie bylo takiego szumu, jak przy smierci Igora S. Magda Z to juz calkowicie inny dramat, i w dodatku wiele zostalo uwiecznione na nagraniach
  • Odpowiedz
@stilewski: Może gdyby doszło do wycieku jakiegoś nagrania, tak jak w tym wypadku, sytuacja by wyglądała podobnie. I też sądzę że Rutkowski próbował robić wszystko by uciszyć spekulacje. A tą akcję którą odwalił na końcu... Czasem się zastanawiam, czy to nie było celowe dla samej sprawy, a nie tylko że mu #!$%@?ło i potrzebował fejmu na sprawie Magdy.
Zaskakuje mnie to, że on trzyma na swoim profilu tysiące tych negatywnych komentarzy,
  • Odpowiedz
@Syntax: no właśnie - wystarczy zintegrować jeden fakt - kwadrat brał udział w tych medialnych jak i niemedialnych śledztwach. Kaczorowska - brał udział, niemedialnie, za siano. Żuk - medialnie, za darmo. Na gołe oko widać, że coś śmierdzi. Jak dla mnie. Akhm... Pewni ludzie z pewnych kręgów coś chyba wspominali, że gościu może być agentem.
  • Odpowiedz