Wpis z mikrobloga

Tym to nawet trochę zazdroszczę (oczywiście to nie zazdrość typu "niech ci wszystko spłonie #!$%@?" tylko "to żeś mi wonsky zaimponował")
-popularny kanał na yt, treści mogą się podobać lub nie ale są i reklamodawcy chętnie z nich korzystają
-klub w którym bawi się młoda bananowa warszafka
-fejm #!$%@? tak, że głowa mała. Pewnie wyrwanie loszki na seksy to dla nich kwestia kilku wiadomości na snapie
-jeden z nich jest z jedną z najpopularniejszych blogerek modowych
-olbrzymi sukces w młodym wieku, a zaczynali od pożyczonej kamery
Niech im się wiedzie.
##!$%@? #polskiyoutube #takaprawda #tylewygrac
I.....o - Tym to nawet trochę zazdroszczę (oczywiście to nie zazdrość typu "niech ci ...

źródło: comment_C8f75rGVdyZZKTpvyXhxmKmFnu7mTNMq.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: myślę tak samo, dodatkowo nie są mocno rakowi. ich pierwsze filmy całkiem śmieszne, gorzej jak zrobili się już profesjonalistami na maxa, na super sprzęcie i w filmowej jakości to już nie to samo

i tak wciąż szacun mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: Polecam obejrzeć 'Co mówią #!$%@?'. Pogłębia jeszcze bardziej pozytywne wrażenie, bo kiedy zdejmą komediową maskę, to okazują się po prostu rezolutnymi, chłopakami, którzy trzymają się razem i którym się powiodło. Bardzo ich lubię osobiście.
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco:
Jak człowiek obejrzy Malczyńskiego który wszystkie filmy nagrywa w domu i ogrodzie (xD), a potem przełączy na kanał #!$%@?, na którym każdy odcinek jest "świeży" i gołym okiem widać włożoną pracę, to od razu nabiera do #!$%@?ów szacunku.
  • Odpowiedz
@RatedR: przecież oni w sumie zgapili pomysł od Abstra. Udało im się z Dresami dzięki tekstom otaczającym internet już 8 raz i ciagną kupon. Ale z drugiej strony nie każdmeu się udaje zdobyć taką popularność nawet przy wykorzystaniu tego co już istnieje.
  • Odpowiedz