Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

na Waszych profilach - w ustawieniach konta - pojawiła się dziś możliwość włączenia weryfikacji dwustopniowej. Jest to dodatkowa opcja zabezpieczeń, która umożliwia Wam zdecydowanie lepszą ochronę swojego konta. Zalogowanie do wykopowego konta będzie możliwe tylko po wprowadzeniu kodu wygenerowanego na telefonie właściciela konta. Oczywiście, jest to opcja dla chętnych. Nikt nie ma obowiązku korzystania z dodatkowych zabezpieczeń, choć gorąco do tego zachęcamy :-)


Dobrego dnia Wszystkim! ( ͡º ͜ʖ͡º)

#dobrewiesci #wykop #wykopblog #2fa #bezpieczenstwowsieci
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wszyscy mają wypasione telefony z czytnikami palców, kodów, języków i co tam jeszcze przyłożysz.


@laserbeam: Rozumiemy. Ale nie wszyscy mają też Internet - czy zatem powinniśmy wydawać drukowany Wykop? ;-)
  • Odpowiedz
@wykop: Nie wiem, spytajcie księgowego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Drukowany wykop jako alternatywa internetu dla ludzi 60+, to mogłoby się udać :)
@WBieguPoCo: Nie narzekam, bo mi to w sumie lata, chciałem pokazać że nie wszyscy mimo chęci dadzą radę się zweryfikować.
  • Odpowiedz
@RUNDMC: Napiszemy raz jeszcze - korzystając z weryfikacji dwuskładnikowej nie podajesz swojego numeru telefonu, dlatego też nie ma możliwości, że go poznamy, wykorzystamy i zadzwonimy. Nie ma szans, no chyba, że będzie jak w...

Wykop: Dzień dobry, tu Centrum Dowodzenia Wykop.pl. W czym możemy pomóc?
RUNDMC: Cześć, nie mogę teraz rozmawiać, zostawiam wam swój numer.
Wykop: Ale my nie potrzebujemy Pańskiego numeru...
  • Odpowiedz
pojawiła się dziś możliwość włączenia weryfikacji dwustopniowej


@wykop: Znając specjalistów z Wykopu, to "dwustopniowa" znaczy, że trzeba 2x to samo hasło wpisać ;)
  • Odpowiedz
@laserbeam: oezu, nie patrzyłem na to menu. Serio nie dali możliwości ręcznego wpisania kodu? Serio, kurde?
a, a jakby co, to są też dekodery online, gdzie wklejasz adres obrazka.
@wykop: naprawić mi to migiem, mi też nie działa aparat w telefonie
  • Odpowiedz