Wpis z mikrobloga

Kolejne paski do zegarków :) Z lewej struś, z prawej kolejny raz bridle leather. Struś na zamówienie dla użytkownika kmziz.pl, jak dostanę fotkę na zegarku to jeszcze się pochwalę :) Ten z prawej do wzięcia, szerokość 22mm i 115/70mm, jakby ktoś był zainteresowany to śmiało, cena to 150zł z wliczoną klamrą i kosztami przesyłki.

#diy #chwalesie #modameska #zegarki #zegarkiboners #watchboners
źródło: comment_IQsgO8i1bvd6GBlTSxXSDvbh6TO1rTvH.jpg
  • 25
@Ingvarr100th: rozumiem :P chociaż myślę, że większym zdziwieniem będzie informacja, że korzysta się przy produkcji pasków np. ze skór karpia czy żab :D Ogólnie skóry można pozyskiwać ze wszystkiego co tę skórę posiada, mam gdzieś u siebie nawet kurzą stópkę XD
@madrzew: napisz czy chciałbyś coś konkretnego, mam fajną skórę z Kudu Wielkiego, mam też jeszcze strusia w cruscie, czyli mogę go pomalować na jakiś dowolny kolor (niedługo wrzucę fotki niebieskiego), teraz ten tydzień mam zawalony, ale na w drugim tygodniu czerwca powinienem mieć trochę więcej czasu ;)
@Pepcioza: hmm, potrzebuję pasek do timexa expedition
ale do takiego gównianego zegarka 170 zł to lekko za dużo :D
gdybyś miał jakiś ciemny pasek tak koło 100 to może bym się zdecydował (zegarek jest ciemny więc pasek też raczej taki)
@Mistyczny_Krokodyl: z narzędzi to:
- nóż olfa segmentowy 9mm,
- nóż do ścieniania zrobiony na zamówienie,
- pricking irons WUTA Leather,
- młotek,
- szydło vergez blanchard,
- długopis srebrny do skóry,
- linijka,
- papier ścierny,
- szmatka,
- wybijak owalny do otworu pod klamerkę,
- wybijak okrągły do dziurek do zapinania paska,
- klej patex classic,
- wood slicker,
- cyrkiel kaletniczy,
- edge creaser vergez blanchard,
- pencil
źródło: comment_SkjuZIqMtlbGvNgbTagUtNQQs1St9djJ.jpg
@Pepcioza: od strony użytkownika końcowego - na trudniejszy do zrobienia nie wygląda :D Zresztą jak obserwuję co tworzysz to pewnie szybko byś ogarnął jak porządnie robić.