Wpis z mikrobloga

zeby wiedziec po prostu kiedy wejsc?


@gangus: nigdy tak naprawdę nie wiadomo kiedy wejść. Jeśli pytasz o nowopowstające no to chyba chodzi Tobie o ICO ale nie zawsze wejście w ICO okazuje się sukcesem. Czasami okazuje się dane ICO scamem. A czasami poprostu nie udaną inwestycją. tutaj nie ma nic pewnego. Jest zawsze ryzyko i to dosyć wysokie.
  • Odpowiedz
@gangus: dokładnie tak jak pisze @Krypto_TR, nigdy nie wiadomo kiedy wejść/wyjść, ja DBG kopałem przez przypadek rzucając się na wszystko co nowe i co dawało dobre ratio kopania, było to w styczniu 2014 roku, przez ten czas waluta była nic nie warta, a nagle skok x10 po 3.5 roku... także nie ma reguły
  • Odpowiedz
było to w styczniu 2014 roku, przez ten czas waluta była nic nie warta, a nagle skok x10 po 3.5 roku... także nie ma reguły


@mohicanin: przypuszczam że ten wzrost jest na fali tego że prawie wszystkie alty rosną. Ale to wszystko #!$%@?. Kwestia kiedy.
  • Odpowiedz
@ktoosiu nikogo nie namawiam, sygnalizowałem tylko że rośnie, bo 3 lata nie zaglądałem co się dzieje z nakopanymi altami, teraz zajrzałem a tu parę BTC z tego się uzbierało bo DBG skoczył kilkukrotnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mohicanin moje zdanie jest takie DGB kapital8zacja will do grudnia 2017 bedzie x10 od obecnej w usd. Ltc w ciagu 3 lat kapitalizacjawUSD x3 do x10 od obecnej. Doge bedzie sie kisił. Doge to jest shit nic niewnoszacy do calosci
  • Odpowiedz