Wpis z mikrobloga

Mirk!
Jaki rowerek sobie sprawić do 1500zł?
W tej chwili jestem super zadowolony z czegoś takiego jak "tander navigator", w obrazkach google biało-czarny (i coś podobnego chciałbym oczywiście kupić), ale już wysłużony i zaniedbany na tyle, że nie ma sensu w to pakować kasy - kilka tys. km bez serwisu.
Nie jestem rowerowym "pro" więc nie ma sensu IMO się pchać w coś droższego.
Najchętniej kupiłbym właśnie coś podobnego.
Ktoś coś poleci?

#rower #rowery
  • 5
@oner: lazaro v3, spartacus 4, eries cross, ewentualnie inny rower crossowy z biegami 3x9, albo jak znajdziesz, to coś bez zbędnego amortyzatora.
Przede wszystkim dobrze dobierz rozmiar, bo w przypadku lazaro i spartacusa są zaniżone rozmiary o jakieś 2 cale.
@oner: Lazaro Integral V3, Kands Maestro, Eries Cross. Wszystkie są bardzo podobne, tylko ten trzeci ma krótszą ramę, a w zasadzie te dwa pierwsze są dość długie jak na crossy. Weź to pod uwagę przy doborze rozmiaru ramy pod swój wzrost.
warto zainwestowac kase w rower tej firmy


@Pwner:

Przede wszystkim dobrze dobierz rozmiar, bo w przypadku lazaro i spartacusa są zaniżone rozmiary o jakieś 2 cale.


Napisałem to dlatego, że te rowery nie mają geometrii crossowej, a raczej mbt xc. Jeżeli weźmiesz na to poprawkę, to warto - mają dobry osprzęt. Jeżeli szukasz wygody, to już nie jest różowo, ale ludzie się nie znają, więc po przyzwyczajeniu to im nie przeszkadza:)
@Pwner: Warto. Tylko uważnie dobierz rozmiar ramy, bo kierując się rozpiską na stronie Lazaro można wziąć za dużą i nie będzie jeździło się wygodnie. Najlepiej poczytać trochę po internetach.