Wpis z mikrobloga

Czy sprzedaje ktoś liquidy? Lenistwo mnie ostatnio dopadło i mi się zapasy powoli kończą ;). Chętnie odkupię.
Drugie pytanie. Czy próbował ktoś zrobić claptona z rdzeniem zrobionym z cienkiego braida z 0,20-0,25mm? Jak to działało?
#epapierosy
  • 16
@qwed: na bank możesz zamówić w edymie online. Tylko ostatnio nie śpieszą się z wysyłką po wyprzedażach. W razie problemu mogę Ci coś tam zmieszać, ale edym powinien styknąć :)
@qwed: to po co pytasz?:P Poza polskim, zarejestrowanym w chinach edymem, wg. polskiego prawa od dziś liquidy i tak kupisz wszędzie do pojemności 10ml i max mocy 18. W żabkach nadal są 12mg. #!$%@? ale są.

Ja robię w litrowych butelkach :P No ale mieszam sam: mod here :P
@npsr: no ale ja to wszystko wiem, mogę kupić #!$%@? pojedyncze smaki, mogę kupić jakieś premixy, które nie do końca mi smakują, szukałem mieszanek od zwykłych ludzi, którzy mieszają dla siebie coś ciekawego bo może akurat coś bym trafił. Ustawę znam, e-dym znam bardzo dobrze. Nie palę od miesiąca tylko od kilku lat ;)
@qwed: to precyzuj, bo skumałem, że chcesz po prostu kupić a nie mówiłeś, że takie "customowe" :) Jakie parametry Cię interesują?

Stosunek glikolu do gliceryny, moc aromatu, mg nikotyny, ile tego chcesz?
@qwed: co do aromatu w sensie mocno/słabo... mediana to 10/100ml ... ja daję zwykle trochę więcej.
Przypomnij się w poniedziałek/wtorek, bo mi się gliceryna kończy, to coś Ci mogę zalać :)
@qwed: Nie klonuję nigdy :P Jak robić to po swojemu :) Lubię też gotować i zazwyczaj w kuchni się nie powtarzam :P [mem z beaking bad na temat sztuki] :P