Wpis z mikrobloga

@xaliemorph nie wiem. Ja mam syna, a dalej czuję się dziwnie jak taki 12-latek mówi mi dzień dobry. Myślę sobie wtedy "Przecież dzieli nas tylko trochę ponad 10 lat", a potem "oh wait..." (,)

No i czuję się jak gimbus bardziej, ale to pewnie przez to bordo :)
  • Odpowiedz
@Lesio1511: mnie za to bawi jak ~32 letnia dobra dupa w recepcji wypisując papiery mówi

powiedz jeszcze Mirek ile masz lat

25

laska pochyla głowę udając że pisze bardziej zaangażowanie, żeby mniej było widać mimowolny uśmieszek, kończy
  • Odpowiedz
@Samol94: W pewnym wieku myślę że zawsze powinno się zaczynać mówienie od dzień dobry, dopiero jak się wódki napijesz albo pogadasz dłużej to można przejść na "cześć"
  • Odpowiedz
@Lesio1511: Jeżdżąc rowerem po wioskach oddalonych od głównych dróg, bardzo często spotykam się z tym, że dzieci mówią mi dzień dobry. Pewnie myślą, że jestem jakimś nie znanym im sąsiadem (ne mam kolarzówki ani profesjonalnego stroju). Dużo gorsze było jak będąc wiele km od domu jakiś żul powiedział mi ,,cześć", jakbym był jego kumplem od alpagi :) Wtedy zacząłem mocno zastanawiać się ad swoim wyglądem.
  • Odpowiedz
  • 0
@wasiuu ja w bloku przy windzie to też wolę takim młodszym powiedzieć "Dzień dobry" niż "cześć" zwłaszcza jak pierwszy raz kogoś na oczy widzę xD
  • Odpowiedz
@Lesio1511: Mnie najlepiej paraliżowało jak 18-letnia córka sąsiada, który jest ode mnie o jakieś 15 lat starszy zaczęła mi dzieńdobrować. Dla ścisłości mam 27 wiosen ;)
  • Odpowiedz
@Lesio1511:
1. wpadają znajomi z 7 letnim gówniakiem
2. nakminiaj mu o swojej muchołówce i że dajesz jej robale und gadasz z nim o jakichś pierdołach z kreskówek
3. hehe to gra PAN w cośtam? :D
4. C:>format enter
5.uświadamiasz sobie ze masz prawie 30 na karku i mentalnie jesteś
  • Odpowiedz
@Samol94: W zamierzchłych czasach z opowieści wiem, że nieznajomi studenci na uczelni mówili do siebie dzień dobry i nikt nie miał problemu, a teraz idziesz po uczelni i się zastanawiasz czy gość jest wystarczająco stary na wykładowcę i mówić dzień dobry, czy jednak student i jak mu tak powiesz to weźmie cię za kretyna, tak samo na ulicy od studiów większość ludzi można pomylić z kimś dużo starszym i nie
  • Odpowiedz