Wpis z mikrobloga

Człowiek postanawia sobie kupić zegarek. Taki na codzień. Żeby się mu podobał i nie był drogi ale też nie za tani.
No i w zasadzie to jest gorzej niż w tej paście o forum z latarkami.


Po przeglądnięciu jakiegoś 1% zegarków w sklepach online i po przeczytaniu 0.5% fór (tak się to odmienia?) na ten temat dochodzisz do wniosku, że łatwiej żonę znaleźć.
Anyway mircy i węgierki, co możecie powiedzieć o zegarkach G. Gerlach? Podoba mi się kilka z nich, w dodatku firma wydaje się mało znana i marne szanse, że spotkam kogoś kto ma taki zegarek.
#watchboners
  • 15
G. Gerlach


@kret_w_granulkach: polska marka i kreatywni ludzie (marka ma swoje korzenie na forum czwartywymiar.pl), jednak obsługa klienta 2-3 lata temu to był dramat. Naprawy gwarancyjne to droga krzyżowa. W zasadzie po zakupie nie można liczyć na wiele ze strony producenta… Mają kilka fajnych projektów jednak jako całokształt oceniam to słabo.

Z polskich niszowych marek warta zainteresowania jest marka Vratislavia Conceptum - ta z kolei ma swoje korzenie na forum zegarkiclub.pl
Z polskich niszowych marek warta zainteresowania jest marka Vratislavia Conceptum - ta z kolei ma swoje korzenie na forum zegarkiclub.pl (jej właściciel to Marcin, forumowicz QuadrifoglioVerde)


@dGustator: na ich stronie nie mogę znaleźć ani jednego dostępnego modelu
@hidden możesz coś więcej powiedzieć ?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kret_w_granulkach: @dGustator: G.Gerlach ma swoje korzenie z forum czwarty-wymiar.pl (kiedyś chinawatches.pl), Vratislavia z zegarkiclub.pl, a Balticus z Czasoholików na fejsbuku :P Zegarki spoko, mechanizm to albo chińczyk albo Miyota, koperty stalowe, robione w chinach, co widać na pierwszy rzut oka. Ja bym polecał jakieś Seiko, najlepszy stosunek ceny do jakości. W tej cenie w podobnym stylu masz Seiko Sumo, zegarek pod względem wykonania wygląda jak 10k, a kosztuje 2k.
@kolakkk: no dobra, przekonałeś mnie...prawie
spodobał mi się też SRPB09K1 no i jest to wersja limitowana więc zawsze coś. ciężko go znaleźć w rozsądnej cenie o ile jest dostępny w ogóle. gdzie tego szukać? 420-430 gbp byłoby do przełknięcia
@kret_w_granulkach: Z reguł stan tych zegarków jest jak nowy, kupują je ludzie na tym forum co dbają o zegarki, zawsze go tez można umyć w ultradzwiekach u każdego zegarmistrza jak byś się czuł niekomfortowo nosząc po kimś. Przypomnij mi jutro to sprawdzę czy dalej jest.