Wpis z mikrobloga

@Lukasz_Stanislawowski: xD Co typ... To nie chodzi o #!$%@? Twoje kace moralne, po prostu nie nazywaj typa swoim kumplem, jesteś stulejarzem który będzie płakał jak cie laska zdradzi kiedyś, nawet piszesz że nie jesteś alfą po prostu chciałbyś wykorzystać okazję. Fakt że laska może być niespełniona czy coś jak ci się żali i szuka bolca, ale ja bym nie tkną KUMPLA laski
  • Odpowiedz
@Alorotom: ale jest moim nawet dobrym kumplem, dlaczego miałbym go tak nie nazywać jeśli tak jest? Bo mam jakąś relację z jego dupą? Jestem dla niego dobry, pomagamy sobie, mamy wspólne tematy, nie wiem dlaczego miałbym wiązać ze sobą te dwie rzeczy skoro zwyczajnie nie muszę.

Tak bo byłbym alfa gdybym wybuchał na ciebie gniewem ta, w #!$%@? mam twoje wyzwiska, nie wiem dlaczego miałbym brać to do siebie. Masz
  • Odpowiedz
@Alorotom: ważne że tak jak ja nie udajesz kogoś kim nie jesteś, pokazujesz prawdziwe emocje, wyrzucasz je z siebie, ok to ważne, pozdro

Pamietaj że nie warto pozwalać komukolwiek by miał wpływ na to jak się czujemy, bo to od nas zależy, a np. krytyka po mnie spływa, choć takiej jak twoja niekonstruktywnej wolałbym unikać, szkoda czasu na wyzwiska.
  • Odpowiedz
@Alorotom: jak definiujesz #!$%@?? Kiedy dwójka ludzi chce uprawiać ze sobą seks?

" Ty wyruchałem Ci dupę, ale my dalej kumple co ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)"


Przecież się nie dowie. Dlaczego miałbym być szczery w takiej sytuacji? I tak trochę ryzykuję kręcąc z jego dziewczyną.
  • Odpowiedz