Wpis z mikrobloga

  • 2
Moto mirki z #krakow i innych dużych miast, trzyma ktoś z was motocykl na parkingu niestrzeżonym? Szukam jakiejś 125, tylko ze nie widzi mi się wynajmować garaż tylko po to, żeby trzymać motocykl na jeden sezon. Dlatego obecnie jedyna opcja to stawianie go pod blokiem z zabezpieczeniami. Będzie to w miarę bezpieczne czy lepiej dać te 5k jakiemuś zulowi i na to samo wyjdzie?
#motocykle
  • 6
  • Odpowiedz
@volden: Ja trzymam tajwańczyka 125 pod blokiem. Przykryty pokrowcem i przypięty do zabetonowanej ławki przy wiacie śmietnikowej. To już drugi rok i na razie nie ukradli. Na zimę schowałem do garażu.
  • Odpowiedz
@volden: Na razie nic się nie psuje, ale za dużo kilometrów nie zrobiłem - 3k na liczniku. Smaruję łańcuch i leję paliwo. Na dojazdy przez Kraków do pracy jak znalazł. Mam wielką satysfakcję gdy mijam stojących w korkach. :) Spalanie około 3-3.5l/100km. Po dłuższych trasach (>40km) trochę boli tyłek, ale nie powstrzymuje mnie to od okolicznych wypadów. Ojców, Przylasek Rusiecki itp. spokojnie można odwiedzić. Chciałem coś budżetowego, żeby mniej kusiło potencjalnych
  • Odpowiedz